Wpis z mikrobloga

a ja czuję cringe do wszystkich używających terminu cuckold w stosunku do Gonciarza xd ile można
plus tyle się własnie ci ludzie prują o to że społeczeństwo nie lubi uznawać jak facet pokazuje uczucia ale jak przyjdzie co do czego to sami są najbardziej toksyczni <3

chociaż zawsze u facetów typu gonciarz bardzo irytuje mnie uczuciowość w stosunku do ex, dla mnie to jest jakaś bariera.
jakaś krowa cie zostawiła a ty o tym wspominasz, wzdychasz, myślisz jak było fajnie. Tak, może nie miałem nigdy takiego rozstania by aż tak o tym myśleć ale znajomy miał i przez to, mimo że 3 lata temu rozstał się z borderką to omija życiową szansę bo nie widzi że ktoś inny go właśnie szczerze kocha i to jest smutne
albo wyobraźcie sobie być nową druga połówką, a gość ciągle myśli o byłej, to jest uwłaczające i gardzę takimi
zawsze miałem jakąś taką awersję do ex, nieważne w czyim związku, po prostu widzę że obsesyjne myśli o tych ludziach wyniszczają osoby naokoło. czy to moi znajomi czy wykop
#gonciarz
  • 3
@janabanana: jeżeli będziesz wspominał ex negatywnie (dotyczy to też ex przyjaciół etc.), to automatycznie twoja psychika uzna że ten cały czas był stracony, a to po pierwsze nieprawda a po drugie będzie cię prześladować uczucie zmarnowanego czasu. Obrzydzanie sobie ludzi z byłych relacji jest jakimś sposobem na to, by nie było żal tych znajomości, ale ma to swoje wady. To że uwolnienie się od niektórych rzeczy i brak potrzeby znoszenia wad
plus tyle się własnie ci ludzie prują o to że społeczeństwo


@janabanana: Nikt z wiedzą się nie pruje.
Po prostu stwierdza się fakt o roli mężczyzn, i o rzeczach które mają faktyczne znaczenie dla płci przeciwnej. To wszystko.