Wpis z mikrobloga

Kiedyś stworzyłem krótką historyjkę z Denaturovem w roli głównej, inspirując się tagiem konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem. Uznałem, że wyszło mi to całkiem fajnie i postanowiłem zrobić to od nowa w postaci komiksu, który nazwałem: Przygody Denaturova. Na początku dawałem z siebie całe 30%, bo myślałem, że i tak nikt nie będzie tego czytał. Z czasem coraz więcej osób zaczęło plusować i komentować historie, a ja zacząłem bardziej się starać.
Szczyt popularności osiągnąłem pod koniec pierwszego sezonu. Na początku planowałem zrobić tylko jeden sezon, ale rosnąca popularność komiksu sprawiła, że zmieniłem zdanie. Cały drugi sezon cieszył się dobrym uznaniem przez wykopowiczów. W trzecim sezonie wszystko się zepsuło. Fabuła była dosyć kontrowersyjna, a moderacja usuwała moje posty. Byłem na nich trochę zły i planowałem nawet zrobić dodatkowy odcinek gdzie Denaturov trafia do serwerowni wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale lepiej nie ryzykować banem. Zrozumiałem, że to nie ich wina, a ja postanowiłem wrzucać komiks na inny serwis hostingowy. Popularność spadła, a mnie to trochę zaniepokoiło. Te czynniki, plus brak chęci i pomysłu sprawiło, że przerwałem sezon w środku historii. Wróciłem po 2 miesiącach i chciałem jak najszybciej zakończyć ten sezon. 4 sezon miał być nowym początkiem, ale nie potoczyło się to, tak jakbym chciał. Przygody Denaturova: Armagedon miał być 5 i ostatnim sezonem, ale postanowiłem zrobić z tego trzyczęściową opowieść.

Chciałbym podziękować wszystkim czytelnikom Przygód Denaturova. Wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy jak czasochłonne to było. Dużo radości sprawiało mi czytanie waszych komentarzy. Większość komentarzy było w stylu: Ale gówno, plusik ( ͡° ͜ʖ ͡°), a ja czytałem to z uśmiechem na twarzy.
Dziękuję

Jeśli dotarłeś do tego momentu, to mam dla ciebie dwie wiadomości:
1.Już wkrótce premiera mojego nowego komiksu: Blackpill Universe. Głównym tematem będzie blackpill. Jest to temat lekko kontrowersyjny i nie każdemu może się spodobać, niemniej jednak zapraszam wszystkich fanów mojej twórczości.
2.Tak jak kiedyś pisałem, zamierzam zrobić Przygody Denaturova w postaci pokazu slajdów z dźwiękiem i lektorem. Będzie bardziej klimatycznie ( ͡ ͜ʖ ͡)
#konkursnanajbardziejgownianymemzdenaturovem
  • 19