Wpis z mikrobloga

Siemanko, wyjaśnilibyście mi o co w ogóle chodzi z Kononowiczem?
Ja myślałem, że to było tak: Był Kononowicz na prezydenta. Potem cisza. Potem była faza patostreamów z Magicalem itd i Kononowicz wrócił i streamował. A potem znowu cisza. Ale ja mam chyba małe pojęcie o uniwersum.

1. Wiem, że jest ktoś taki jak Major Suchodolski, ale nie wiem czemu Major i co on tam robi.
2. I teraz czy ja dobrze rozumiem, że jest jakiś typ który zarabia siano na Kononowiczu oraz chłopak, który ma kanał na YT o nazwie "Messi", który chce Kononowicza stamtąd wyciągnąć? Ale to Kononowicz na tym w ogóle nie zarabia czy jak?
2a. Między tymi dwoma stronami (Messi i operator Kononowicza) jest jakaś wojna internetowa?
3. Czemu Kononowicz miałby już nie streamować? Bo to niemoralne, żeby pokazywać coś w rodzaju patostreamów?

#sprawadlareportera #kononowicz #patostreamy
  • 65
@godanek: Konon znany w takiej formie jak dzis jest na YT od 2015 roku czyli chyba na krótko przed Magicalem tak mi się zdaje, w każdym razie nie wrócił za sprawą pierwszej fali patostreamów tylko dzięki jego dawnemu znajomemu tzw. "Niemiecki" który zna konona od 2006 roku a w 2015 postanowił nagrać parę filmów z nim i tak to jakoś poszło.

1. Major to bezdomny lokator konona, narkoman, poznali sie na
@godanek: Na Kononowiczu aktualnie zarabia Ekipa Mlecznego człowieka która prowadzi mu kanał - Mleczny człowiek. Zarabia na tym Aron (kamerzysta), Sławek (właściciel kanału, on obrabia filmy i wrzuca na kanał) i Kononowicz który według wielu źródeł i samego Kononowicza zarabia najmniej na tym wszystkim. Wspomniany przez Ciebie Messi to osoba prowadząca kanał shoterski, wrzuca on do siebie różne kompilacje etc. Strona walcząca z Ekipą MCz to głównie OlgierdanoTV. Nie tyle on
@godanek:

I teraz czy ja dobrze rozumiem, że jest jakiś typ który zarabia siano na Kononowiczu oraz chłopak, który ma kanał na YT o nazwie "Messi", który chce Kononowicza stamtąd wyciągnąć? Ale to Kononowicz na tym w ogóle nie zarabia czy jak?


Zupełnie nie tak. Facet, który zarabia na Kononowiczu nazywa się Sławomir Michał Nowak, mieszka w powiecie żywieckim, wieś Krzyżowa. Jego wybryki można podziwiać m.in. na tym kanale https://youtube.com/channel/UCjduAaKf1C0RRyvbi7rC6VQ

A
@godanek: 1. Major Suchodolski - recydywista, bezdomny narkoman, nie miał gdzie mieszkać, Konon go przygarnął po dach, ksywka Majora nadana przez widzów
2. Messi to kanał shoterski, Typ który zarabia na Kononie to Sławek, Konon dostaje od Sławka ochłapy z kanału, prawie wszystkie pieniądze zabiera "Opiekun" konona.
2a. Operator konona to Jarek (pseudonim pies aron, wysłannik Sławka), spina między kanałem messi a Sławkiem jest dlatego, że CEO sławek rości sobie prawa
@godanek:

1. Major to przybłęda, którą reżyser Niemiecki czy nawet sam Kononowicz spotkał w kolejce do MOPS. Potem go wsadzili na Szkolną. Jednego dnia reżyser o pseudonimie Niemiecki dał Suchodolskiemu mundur WP i potem na stałe mundur lotnictwa ZSRR. Potem zaczął być nazywany Majorem z racji noszenia tego munduru. Stąd się mniej więcej wziął i z czasem dzięki swojej wybuchowości zaczął zbierać popularność. Oczywiście jego popularność jest zależna od osoby Kononowicza.