Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 550
Spontaniczny zakup biletu na wczorajszy mecz Polska - Słowenia podczas kupy w pracy to był strzał w dziesiątkę! Wiedziałem, że będzie #!$%@?, ale chciałem zobaczyć Lukę w akcji. Zajebista miejscówka na oglądanie - pierwszy rząd za koszami lekko po prawej stronie i to za tym koszem, do którego w pierwszej połowie rzucali Polacy. Mecz petarda, nie interesuję się basketem, czasem tylko chodzę z kumplem na euroligowe mecze Alby. A tu w czwartej kwarcie przeżyłem takie emocje sportowe, jakich chyba nie czułem od czasów jak jako dziesięcioletni guwniak klęczałem przed telewizorem podczas popisów Małysza xD Nawet nie wiedziałem, że mogę się jeszcze tak jarać sportem. Pół nocy nie spałem z emocji.

#koszykowka #eurobasket #polska #mecz #berlin #oswiadczeniezdupy
Pobierz PeeJay - Spontaniczny zakup biletu na wczorajszy mecz Polska - Słowenia podczas kupy ...
źródło: comment_1663218476CSvMhEgOYBy6uB1e3lCWf7.jpg
  • 37
@PeeJay: I tak trzymać, pozytywne sportowe emocje mają mają dobry wpływ na funkcjonowanie psychiki. Byle nie pójść w to za daleko i nie zostać kibolem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PanG: 69 euro, drugie najtańsze bilety. Były miejscówki za 59 euro w chuuuj daleko na rogu i w sumie nie chciałem kupować, ale kumpel z biurka obok mi pokazał, że te przy samym koszu są tylo dychę droższe, no i się skusiłem.

Na półfinał wczoraj wieczorem zostały już tylko bilety po 129, ale popytam dzisiaj w biurze, może ktoś ma odstąpić coś tańszego, bo aż tyle nie dam.
@czympyrympym: No ma w sobie coś takiego potężnego i zwierzęcego. Wczoraj nie błyszczał, ale parę drybli zrobił takich, że się w pale nie mieści. Choć ja nie śledzę basketa, więc ciężko mi dostrzec jakiś geniusz na przykład taktyczny poza takimi pojedynczymi widowiskowymi akcjami.
@PeeJay są jeszcze tylko w linku wysłałeś na day tickets, a nie na session tickets. Kusi mnie żeby kupić, tylko 2x130 euro by trzeba wydać ( ͡° ʖ̯ ͡°)