Wpis z mikrobloga

@Arokuku: No może po to ze ruskie wyłączyli ja i chcą przepiąć na siebie, albo zabrać uran nie wiem ale gdybam. Na co im odbijanie na cito zniszczone miasta
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reett: te dwa miasta imo w późniejszym terminie, jakby mieli iść na południe to imo w kierunku Tokmak (a? u?) żeby przeciąć trasę kolejową i zamęczyć jeszcze bardziej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reett: ja tez gdybam, bardziej uznalem ze finalnie elektrownia odbije sie na koncu sama. Dodając kolejne moje gdybanie. Czy nie lepiej byloby odciac ruskich nie przejmujac zadnego duzego miasta poprostu drobne miasteczka na calej dlugosci terenow okupowanych miedzy mariupolem a melitopolem.
@Arokuku: Tylko wiesz, elektrownia to tez karta przetargowa do szantażu, nie odejdą Ukraińcy to wysadzimy elektrownie. Kto wie czy Putler tak nie zadziała w ostateczności.
@Thana: Dlatego myślałem ze najpierw próba odbicia elektrowni, zejście w kierunku melitpola ( zaopatrzenie dochodzi wtedy w lini prostej do nich ) stabilizacja i podejście albo pod cherson co będzie chyba trudniejsze niż pójście na mariupol i donbas, bo więcej wojsk jest na zachodzie