Wpis z mikrobloga

Jak wasze odczucia po iOS 16? Hit czy kit?
- Procent baterii to absolutny hicior moim zdaniem, Apple jak zwykle zostawia w tyle konkurencje
- Aplikacja fitness wydaje się być fajnym dodatkiem z tymi acziwmentami
- Haptic Touch na klawiaturze też przyjemny
- Ten personalizowany ekran blokady to jakiś taki to nie wiem, dla mnie szału nie ma, ale może jeszcze odkryje jakiegoś jego zalety

#ios #iphone #apple
Niss - Jak wasze odczucia po iOS 16? Hit czy kit?
- Procent baterii to absolutny hic...

źródło: comment_1663011467uaqhJIKyYW7dlSYOjIHc7g.jpg

Pobierz
  • 12
- Aplikacja fitness wydaje się być fajnym dodatkiem z tymi acziwmentami


@Niss: he? ale to przecież było :)
z tego co widzę trochę zmienił się UI w apce fitness ale fukncjonalności tam chyba nie ma nowych.
@Niss: Jakby tak jeszcze w którejś aktualizacji dorzucili AOD to będzie dla mnie komplet (mam taką cichą nadzieję, że tak będzie w przyszłości). Ekran blokady dla mnie jest świetny, bardzo mi się podoba, jak gdzieś wcześniej pisałem wycinanie ze zdjęć sprawi pewnie, że wysyp memów będzie ogromny. Właśnie apka Fitness widzę że doszła, nie zwróciłem na nią początkowo uwagi. Moim zdaniem aktualizacja hit, jest przyjemna po prostu :)
Ten personalizowany ekran blokady to jakiś taki to nie wiem, dla mnie szału nie ma, ale może jeszcze odkryje jakiegoś jego zalety


@Niss: jak się zmieni pogoda/pora dnia (zależy co masz ustawione) to zobaczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@coolcool0010: nope, nie ma szans. Niektóre rozwiązania muszą już zarezerwowane dla nowszych modeli i wyższych wersji bo inaczej Apple by nie było taką maszyną do zarabiania pieniędzy. Tak samo pewnie ta detekcja wypadku samochodowego mogłaby być dodana do starszych modeli, ale jest dostępna tylko w 14.