Wpis z mikrobloga

Wydaje mi sie ze do ludzi nie dociera co sie dzieje. Kraj, w ktorym jest wojna pomaga Polsce bo ta nie jest sobie zapewnic wystarczajaca ilosc energii.
Nasz kraj nie jest ogatniety wojna a na dodatek jestesmy w UE.
Bylismy krajem ktory dostawal najwiecej dodatkow z ue a od paru lat nasi politycy robia duzo zeby tak nie bylo.
Politycy wrzucaja cale rodziny w spolki panstwowe dajac im miliownowe pensje, a ich poddani przymykaja oko za 500 zl czy inne dodatki,
Przekrety jakich nie powstydzilby sie nawet putin, ale wiekszosc i tak ma to gdzies.
Mentalnosc niewolnikow, jak dostajesz batem od pana to masz pracowac ciezej a nie sie buntowac ze boli
#polityka
  • 4
@Gortat13bl Na Ukrainie to większość gospodarki się zamknęła i ludzie powyjeżdżali a przez to elektrownie mogą generować duże nadwyżki. U nas jak widać wszystko się kręci i potrzebujemy dużo energii a energetyka w Polsce i to działała na styk od lat
@kejmilek: Ja doskonale rozumiem dlaczego ukraina jest w stanie nam pomoc, tu nie o to chodzi. Ja mam problem z geneza tego problemu. Od samego poczatku swojej kadencji nasi niekompetentni politycy robia wszystko zeby im bylo jak najlepiej. Traktuja kraj jak studnie bez dna, a na kluczowych stanowiskach mamy ludzi bez wiedzy na temat swojej pracy. W czasach kryzysu potrzeba ludzi znajacych sie na swojej pracy a nie marionetek