Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Najpiekniejszy_Faraon: masz na myśli, że ruszy? To wiadomo, ale to hulać to mocne słowo. Przed chwilą skończyłem Mafię DE która chodzi w 30 fps, a tuż przed nią grałem w Horizona 2 który śmigał w 60 fps i różnica jest kolosalna, myślałem że nie dam rady dograć tej mafii do końca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirkoncjusz: już robią, będą kolorowe skórki, wybór płci bohatera (przypominam że to gra o włoskiej mafii) a także wybór koloru skóry No i p2w w trybie multi gdzie beda 3 powtarzalne questy.
@Mirkoncjusz: Ja to bym chciał żeby oryginalni twórcy Mafii zrobili taką grę. Teraz, bez zwierzchnictwa wydawcy który by ich trzymał krótko na smyczy pewnie byliby zdolni do zrobienia hitu przebijającego GTA pod każdym względem. Pamiętam jak rozbudowana miała być Mafia 2, według przedpremierowych zapowiedzi(miała być otwarta struktura jak w GTA, multum pobocznych misji, możliwość kupowania samochodów i mieszkań, różne zakończania itd.), i jak bardzo zapał twórców został ostudzony po wykupieniu ich
@janushek:
Niby dlaczego tak uważasz? Mafia pierwsza była wysoce bardziej zaawansowana od GTA 3/Vice City w zasadzie w każdym aspekcie. Podobnie silnik dwójki - przebijał GTA IV na właściwie każdym polu(jedyne w czym GTA IV było bardziej zaawansowane to fizyka przechodniów), to że gra była mniejsza, mniej rozbudowana i miała mniej contentu to tylko decyzje wydawcy który chciał wydać grę jak najszybciej i ograniczyć koszty. Oczywiście pytaniem otwartym pozostaje jaka część