Wpis z mikrobloga

@pitpit37: ale chyba warto dodać że to plotki a nie sprawdzone info? Gdzieś nawet krążyła plotka że ma jeszcze 2 dzieci więc wiadomo że to też moze być sciema z tą narzeczna. Ale chciałabym podkreślić jako pomysłodawca ksywy że bazuje ona na plotkach i pogłoskach i ma charakter prześmiewczy i nie chciałabym nikogo oczerniac
  • Odpowiedz
@stojenapalcach: dziewczyna jest w około 5 miesiącu ciąży. Czy to faktycznie dziecko Adama? OK. Jest jego byłą, ale jakoś czasowo mi się to nie zgrywa bo wynikałoby z tego, że on się na kasting zgłosił będąc jeszcze z nią w związku. No chyba, ze są nadal ze sobą, a jego udział jest po to żeby na becikowe zarobić.
  • Odpowiedz
@agahej: tą byłą narzeczoną Adama obserwuje na ig didżejka Carma która ma wejść do hp i to chyba gdzieś niedługo bo z tego co widzę na jej profilu nie była aktywna tylko przez krótki okres czasu w 2 połowie marca. Nie wiem czy się poznały po programie czy przed ale ciekawie by było jak by była jakąs dobrą znajomą byłej Adama to może by w hotelu zdradziła coś więcej na temat
  • Odpowiedz
@Millady: akurat to tą sesję nie wiadomo kiedy miała może jakiś czas temu. Równie dobrze już mogła urodzić.A niektórzy taki brzuch mają nawet pod koniec ciąży, Nie wiem po co ludzie mieli by ściemniać że to jego dzecko i że ją zostawił jak by tak nie było
  • Odpowiedz