Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miraski mechanicy takie pytanie, czy warsztat pójdzie na takie coś, że np oddam im samochód na zdiagnozowanie usterki, tego samego dnia po niego wrócę i przyjadę jak zamówiona przez nich część przyjedzie?

Mieszkam na zadupiu w #!$%@? i dla mnie te np 3 dni bez samochodu to jest samobójstwo czasowe

Wcześniej miałem zaprzyjaznionego mechanika z rodziny pod domem i tak właśnie żeśmy robili ale nie wiem czy inni się na to zgodzą

Ja bez samochodu jedyne co mam do wyboru to autobus godzina piętnaście minut w jedną stronę albo rower 45 minut w jedną strone xd

#mechanikasamochodowa #warsztat #samochody
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Anty_Chryst: można się dogadać. Oczywiście za diagnostykę będziesz musiał zapłacić(bo może nie wrócisz, tylko z diagnozą pojedziesz do szwagra). Może być też tak, że do zdiagnozowania usterki będzie trzeba rozebrać auto, no to o ile będzie się dało je złożyć (zapłacisz tak jakby podwójnie).
@Anty_Chryst to zależy co. Czasami żeby coś zdiagnozować trzeba zdemontować kilka elementów. Jak będziesz chciał odebrać w ten sam dzień to będą musieli wszystko poskładać i za kilka dni np znów rozbierać. Możliwe że będziesz musiał zapłacić więcej. Czasami jak jest jakaś trudno do sprowadzenia część to mogą prosić o zaliczkę żebyś wrócił.