Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#motoryzacja

Najtańszy samochód z klimą i z jak najniższym spalaniem a najlepiej w LPG. Co polecacie. Jazda tylko miasto. Zero komfortu może być w aucie i brzydkie jak nie wiem co. To do rozwożenia żarcia chce.
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saynighte: nie wiem właśnie. Na bank SA sprawdzone rozwiązania. W mieście u mnie bolty jeżdżą daciami Sandero. Obstawiam że w LPG też. Więc to jest dobra opcja, ale z 40k by trzeba rzygnac
@komar251: na bank ? Faktury Ci pokazac za sandera /301 elysee i aurisy? Mam klientow co kilkanascie aut maja u mnie kupionych

To masz opcje drozsza.

W opcji tanszej na zarciowowy u mnie kroluje fiat.

Punto 2, seicento i panda

Mam klienta co ma kilka pizzerii i on tylko seicenta. Mowi, ze probowal wszystkiego - lacznie z nowymi i seje najlepiej sie mu sprawdzaja. Ma w sumie kolo 10 sztuk +
Pobierz bigger - @komar251: na bank ? Faktury Ci pokazac za sandera /301 elysee i aurisy? Mam...
źródło: comment_16627041794x7ONwyJ1VPHi0JZkT0bCs.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bigger: no takie jak pokazałeś to spoko, ale jak napisałeś że Seicento czy inna panda pod Bolta to zwątpiłem xd
Tam są minimalne roczniki przecież wymagane.
Seicento mówisz ta albo panda. No okej już jest w czym się rozglądać . Dziękuję za podpowiedzi
Nie no panda w wersji van nie jest potrzebna. Ja plecak na prawym fotelu trzymam. Z tyłu może nawet foteli nie być bo to tylko pod to chce
@komar251: Ja jestem generalnie z wiochy jestem i u siebie Bolta ani Ubera nie mam.

Niby sa jakies limity, ale w Wawie ostatnio jechalem Astra II i jakas Mazda z przelomu wiekow. Wiec nie wiem jak to dziala.

Taka dacia / 301 jak dobrze poszukasz znajdziesz w okolice 10-15k

W opcji economy brlabym seicento/punto/panda.

Kupic to co jest w najlepym stanie i nie kosztuje wiecej niz 2-3k. Czesci do tego sa