Wpis z mikrobloga

Myślicie, że w najbliższym czasie, np. na black friday, markety zrobią jakieś promki, czy w przeciągu pół roku nie ma na co liczyć i lepiej kupić na premierę? Jak było w ubiegłym roku? Planuję zmienić mój wysłużony ponad 4letni telefon i zastanawiam się nad 14 Pro Maxem ze względu na baterię.
#iphone #apple #telefony #smartfon
  • 16
Myślicie, że w najbliższym czasie, np. na black friday, markety zrobią jakieś promki, czy w przeciągu pół roku nie ma na co liczyć i lepiej kupić na premierę? Jak było w ubiegłym roku? Planuję zmienić mój wysłużony ponad 4letni telefon i zastanawiam się nad 14 Pro Maxem ze względu na baterię.

#iphone #apple #telefony #smartfon

@Wokawonsky: Z czego niby maja być te przeceny skoro 14 to nowy telefon, marża w sklepie
@Wokawonsky: jeśli źle Ci się korzysta z aktualnego telefonu, to chyba lepiej kupić teraz niż czekać kilka miesięcy, bo może będzie przecena, a może nie. Zwłaszcza, że dopiero znacznie podnieśli ceny, więc pewnie jakiejś super okazji nie ustrzelisz (chociaż tu pewny być nie mogę).
@aszczurr: Właśnie nie korzysta mi się źle i z tego względu będę mógł zaczekać, szczególnie do premiery nowych Pixeli, które też wydają się interesujące. Jednak wątpię że ich bateria będzie konkurencją dla Apple, szczególnie że procesory produkuje Samsung xD jeśli znów w moim padłaby bateria, wymieniam bez wahania, natomiast na razie mogę jeszcze chwilę zaczekać
@Wokawonsky: w świecie androida to moim zdaniem sens ma jedynie Samsung. Najbliżej czy na równi z Apple jeśli chodzi o stabilność, integrację (z windowsem, z Galaxy watch, budsami itd) czy jakość.

W pixelach ciągle coś naprawiają i psują aktualizacjami. Doświadczenie androida z 2016
@Wokawonsky:

patrzyłem na pepperze, jakie były promki w ubiegłym roku w ciągu kilku miesięcy po premierze i jedno wielkie XD Max 100-200 zł


A to na jaką promkę liczyłeś 500 zł/1 000 zł? Przecież 13 po roku od premiery nic nie staniała, a jak staniała to max do 4k. Teraz to już w ogóle #!$%@? cenę za 13 stkę
@danoneek: Nie orientowałem się w cenach iPhonów. Bardziej rzucały mi się w oczy promki na urządzenia z Androidem, które były na ogół większe niż 100-200 zł, biorąc pod uwagę urządzenia warte ~5k. Swojego Huaweia p20 pro kupiłem już kilka miesięcy po premierze kilkaset zł taniej niż był wyceniony na premierę. Dlatego zapytałem, czy jest szansa na takie promki w przypadku iphona.