Wpis z mikrobloga

@michal_gol: Bo być fanbojem Apple to jest mega stan umysłu, Apple tak wytresowało swoich klientów że mając 13 pro mało się nie zesrają za 14 pro pomimo że to praktycznie ten sam telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@michal_gol: ten co będzie chciał to sobie kupi co będzie chciał i nie będzie na lewo prawo się tym chwalił jak #!$%@? :) Ha tfu na was toksyczni fajboje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@michal_gol: sam sie zesrales tym wpisem, w dodatku tagujac jak dzban. Po ki #!$%@? wolasz tyle ludzi na raz w tagach?

I to jeszcze 14 letnie konto, czlowiek by sie spodziewal chociaz troche rigczu ()
  • Odpowiedz
Apple tak wytresowało swoich klientów że mając 13 pro mało się nie zesrają za 14 pro pomimo że to praktycznie ten sam telefon


@BooB: kto się zesrał? Przeglądam tag i nic takiego nie widziałem. Może tylko fanboje w Twojej głowie mało się nie zesrali?
  • Odpowiedz
@michal_gol: xxi wiek chłop coś o telefonach na mikro #!$%@? to trzeba mieć jednak łeb konsumpcjonizmem nieźle sprany XD weź może zacznij jeszcze dla apple za darmo pracować skoro już za darmo im próbujesz reklamę robić
  • Odpowiedz
on tylko przypomniał wpis innego mirka


@Positano1: który też się zesrał ¯\_(ツ)_/¯ Te wasze wojenki android vs ios są tak żałosne, że żałuję że w ogóle odpisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
który też się zesrał


@BooB: który przypomniał jak się ktoś inny zesrał, i to akurat ze strony Androidowców, żadna wojna ios vs android nie jest prowadzona a op nic nie wspominał o tym o czym napisałeś czyli że iphone 13 to praktycznie to samo co iphone 14 i każdy to wiedział bo tak właśnie wygląda cykl wydawniczy iphone.
  • Odpowiedz
@aarahon: ale przecież tamten wpis jest ewidentnie wycelowany w "fanów" samsugna w taki prześmiewczy sposób, a op to specjalnie przypomina żeby dolewać oliwy do ognia. Dobra nie chce mi się już dyskutować na ten temat, bo muszę stać w kolejce po kredyt na 14 pro. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale przecież tamten wpis jest ewidentnie wycelowany w "fanów" samsugna w taki prześmiewczy sposób, a op to specjalnie przypomina żeby dolewać oliwy do ognia.


@BooB: a to już nie można wyśmiewać kogoś za to co powiedział? xD

Dobra nie chce mi się już dyskutować na ten temat, bo muszę stać w kolejce po kredyt na 14 pro. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BooB: możesz kupić xiaomi, kredyt
  • Odpowiedz
@aarahon: no on nie wyśmiewa konkretnej wypowiedzi tylko konkretną grupę osób, czyli prowadzi "wojenkę android vs ios" której według ciebie nie ma ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz