Wpis z mikrobloga

Pierwszy od dawna pełny ukończony obraz... Tryptyk 20x50 40x50 20x50 od #schipper, Spa coś tam coś tam. Zeite fur dich, kupiony okazyjnie na Allegro. Z jakiegoś bliżej mi nieznanego powodu posążek Buddy jest częstym motywem łączonym ze SPA, kiedyś zresztą malowałam podobny motyw od Ravensburgera. Będzie zawerniksowany i wstawiony w oryginalne ramki, oczywiście również kupiony fuksem na Allegro za grosze, bo bez jednej śrubki. Zwracam uwagę, że tryptyki Schippera są tak zaprojektowane, że najlepiej wyglądają w odległości ok 1 cm od siebie.
Paz jakby ktoś je wiedział, co to SPA, to jest to skrót od zestawu rozrywek Sex Prochy Alkohol
#malowanieponumerach do śledzenia #mpn do czarnolistowania
#spa
NieJedynaNaWykopie - Pierwszy od dawna pełny ukończony obraz... Tryptyk 20x50 40x50 2...

źródło: comment_1662576171fKSOPZLWxhSG4L4NbOr3d9.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@NieJedynaNaWykopie: Uuu, ciekawe. Nawet nie wiedziałam, że są takie podzielone obrazy na części :D
Ja dalej maluję te biedronkowe, chociaż ostatnio Lidl wrzucił bodajże cztery wzory i kupiłam tam młyn z polem maków. Farby chyba jakieś słabsze są, bo szło je zmyć z materiału ale kryją podobnie jak te z biedronki. Nie mogę się doczekać nowych wzorów i znów pewnie kupię kilka. A tu ten mój młyn :D
KejtiPeryPijeSzeryZaCztery - @NieJedynaNaWykopie: Uuu, ciekawe. Nawet nie wiedziałam,...

źródło: comment_1662581543BAzx7PRSV1VuIQIzFJEARB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz