Wpis z mikrobloga

Mirki, w co ciekawego polecacie zagrać? Szukam czegoś nowego, bo się miotam. Skończone: RDR 2, Wiedźmin 3, Cyberpunk 2077, Skyrim, Wasteland 3, D:OS I & II, Neverwinter Nights 2, Gotiki i Kroniki, Mafia 2, Shadow of Mordor & War, The Outer Worlds, Fallout New Vegas, Dragon Age: Początek, cała trylogia Mass Effect, od AC do AC IV Black Flag, Far Cry 3, 4 i Primal, Saints Row 3 i 4, Batmany, Tyranny, Pillars of Eternity, Disco Elysium itd. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pograłbym najchętniej w jakiegoś RPG-a albo grę akcji, ale nie wiem w co.

Czekam ciągle na Baldur's Gate III, ale zanim się doczekam, to iksde.

#gry #pcmasterrace #rdr2 #wiedzmin3 #gothic
  • 29
@kefas_safek: No przecież tego nie rozegrałem w tydzień. XD Ja tu opisuję tytuły, w które grałem ogólnie. W zasadzie od podstawówki. Parę rzeczy pominąłem, jak np. KotORy, Hitmany, Wormsy, (pierwsze 2 części Wiedźmina, w sumie nie wiem, czemu to pominąłem) czy jakieś jednostrzałowce, których nawet nie pamiętam albo nie były ważne. A jak bierzesz pod uwagę fakt, że to lista, która się ciągnie since 2007 r., albo jeszcze wcześniej.
@PuriPuriPrisna: death stranding. Odkładalem to długo w czasie, i gra nie jest dla wszystkich (50% czasu czujesz sie, jakbyś oglądał film), ale jak na początku rozgrywki gdzieś po 10-15 minutach wjeżdża soundtrack to można sie zakochać. Sprawdź, bo warto.