Wpis z mikrobloga

Kurde xD pożyczyłem od koleżanki Disney + i teraz dopiero widzę jaka reszta portali strimingowych to porażka :

-Netflix = Parodia i jeszcze raz parodia... poza polskimi filmami Vegi, egzorcystą nie ma tam totalnie co oglądać. Nawet jeśli wyprodukuja dobry serial to za przeproszeniem niedługo potem ssie. W moim przypadku jako że nie lubie Vegi to zostają mi tylko niektóre animacje które totalnie zasysają. Opłacam dlatego że rodzice lubią Polskie filmy ale totalnie nie ma nic ciekawego
-HBO GO = Tutaj mamy filmy AAA+ z tym że... Ich jest totalnie mało. Totalnie fajnie że mamy kinowe premiery niedługo po premierze ale znów takie filmy wychodzą jeden lub dwa w miesiącu a bibloteka jest totalnie pusta xD
-CDA = Totalnie coś innego niż wszystkie pozostałe portale. Nie mamy 4k ale za to jest gigantyczna biblioteka filmów klasy B. Z pośród wyzej wymienionych najczęściej oglądam gdyż... chcę po męczącym dniu zobaczyć coś odmużdżającego typowy horror slasher albo głupią komedie i tego jest pełno

Z kolei na Disneyu minusem jest brak czasu... Chcesz zobaczyć fajny horror? Proszę bardzo wszystkie częsci predatora/obcego . Chcesz zobaczyć coś fajnego? Cała biblioteka filmów Disneya/Pixara ulubione bajki z dzieciństwa.

Gdyby Disney miał jeszcze trochę więcej horrorów to byłoby tam chyba wszystko

#netflix #cda #hbogo #hbomax #disneyplus
  • 9
Kurde xD pożyczyłem od koleżanki Disney + i teraz dopiero widzę jaka reszta portali strimingowych to porażka :


@comamtuwpisac: Efekt zachwytu nowym. Netflix ma 3x więcej filmów ocenianych powyżej 7,5/10 na IMDB. HBO porównywalnie z Disneyem. Z tym, że tam je wszystkie widzialeś, a Disneya jeszcze nie.
@comamtuwpisac:

Efekt nowego. Na netflixie nie ma już czego oglądać. Kilka rzeczy na hbo no i trochę na disney. Jednak po msc myślę, że i tak nic nie będzie do oglądnięcia. Na cda mam z 30 filmów do obejrzenia od tak, a ciągle coś w premce oglądam.
@comamtuwpisac dla mnie AmazonPrime to jakas parodia. Mam od prawie roku i ledwie kilka filmow obejrzałem. Na disneyu dziaciaki czasem bajke, starsza lubi Doktora Pola ogladac i o dziwo bardzo duzo pokazuja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@comamtuwpisac: Netflix dla mnie ma tylko 1 plus, dobrze ogarnięte wyszukiwanie, można wpisać produkcję której nie ma na N. a i tak wyszuka podobne lub inne z tymi samymi aktorami. Niektóre np. Amazon, wpiszesz jedna literkę źle z tytułu i już nie potrafi znaleźć