Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Znacie jakiś ładny zapach do auta, który faktycznie czuć i nie zużywa się w kilka dni? Bo do tej pory te wszystkie zawieszki na lusterko i inne wihajstry na kratkę które miałem, pachną króciutko, a czasem wręcz w ogóle.
Tylko nie polecajcie California Car Scents, bo albo trafiam na podróbki, albo to kolejne gówno.
#motoryzacja #samochody i w sumie może też #perfumy
  • 12
  • Odpowiedz
@LeslieDancer: Maison Berger. Estetyczna metalowa obudowa i wkład już pachnie prawie miesiąc. Zapach Lolita Lempicka wiec dość damski ale to w aucie różowej mamy. Na Notino zobacz, jest sporo zapachów różnych.
  • Odpowiedz
@LeslieDancer: najprawdopodobniej to wynika z tego, że się po prostu przyzwyczajasz do zapachu i tyle, też próbowałem California Car Scents i byłem srogo zawiedziony, więc wróciłem do korzeni i po prostu long time waniliowy wunderbaum user here ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LeslieDancer: zawieszki Caribi VIP, dostepne na allegro lub stacjach benzynowych. 10 zl sztuka, klony znanych perfum damskich i meskich xd. Klon bad boya co najmneij 3 tygodnie bylo czuć, az za mocno. Pachnial nawet podobnie
  • Odpowiedz