Wpis z mikrobloga

#atencyjnysmuteczek (można blokować)

Ostatnio przeczytałam dużo komentarzy co do związku z takim atencyjnymsmuteczkiem jak ja.

Postanowiłam zrobić ankietę.

Chodzi też o to czy gdybyś poznał dziewczynę i byś zobaczył jej tag na Wykopie to czy by to coś zmieniło. Czy wpłynęło by jakoś na Twój związek, gdyby dziewczyna w trakcie Niego założyła taki tag? Czy byś jej kazał go zamknąć, bądź rozważyłbyś rozstanie?
Czy sądzisz, że taki tag jak mój to coś złego?

Ale główne pytanie do ankiety to "Czy przeszkadzałoby Ci u dziewczyny, gdyby prowadziła taki tag jak #atencyjnysmuteczek?", ale chętnie poczytam Wasze zdanie w komentarzach.
smuteczek2000s - #atencyjnysmuteczek (można blokować)

Ostatnio przeczytałam dużo k...

źródło: comment_1662560062trBWspugEK3T7Dtr7oXm4o.jpg

Pobierz

Czy przeszkadzałoby Ci u dziewczyny, gdyby prowadziła taki tag jak #atencyjnysmuteczek?

  • Tak 49.3% (379)
  • Nie 29.9% (230)
  • Obojętne 20.7% (159)

Oddanych głosów: 768

  • 39
  • Odpowiedz
Ja się dziwie kumplom, że biorą udział w kiepskich vlogach swoich dziewczyn…one pajacują dla gratisów, oni też czasem robią z siebie głupków na nie swoich filmach.

To może zależy od dystansu do siebie.
Nie wiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smuteczek2000s: nie wiem jak to może komuś przeszkadzać XD przeradzające to może być jak założy Tik toka i będzie tańczyć półnaga albo podobnej jakości zdjęcia wstawiać na Instagramie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: @smuteczek2000s:
Z jednej strony macie rację ale z drugiej nie. Każdy sam decyduje co mu się podoba. Z mojego punktu widzenia blog może być o czymkolwiek. Smuteczek pisze o swoim życiu i to co u niej się dzieje. Jeśli mówimy o facecie który wiąże się z taką kobietą to chcąc nie chcąc, ich życie jest w jakimś stopniu wspólne. Więc odpowiadając o swoim życiu, opowiadalaby też po części o
  • Odpowiedz
Chodzi też o to czy gdybyś poznał dziewczynę i byś zobaczył jej tag na Wykopie to czy by to coś zmieniło.


@smuteczek2000s: To nawet nie musiałby być tag! Wystarczyłoby, żebym zobaczył samo konto na Wypoku i by usłyszała "nara". ¯\_(ツ)_/¯

Wykopki mają zrytą psychę. To nie są do końca normalne osoby.
  • Odpowiedz