Wpis z mikrobloga

Nie dość że totalnie spieprzyli ten interface i naukę to jeszcze powielili lekcje i tematy żeby było tego więcej. Po cholerę. Nie wiem jak w innych językach ale np u mnie w #japonski "unit 38: discuss society" to nic innego jak kopiuj wklej identycznych lekcji z dwóch poprzednich - "unit 37: identify health issues, describe seafood" (wgl #!$%@? niezłe kombo, tematyka chorób i zdrowia wrzucona razem z owocami morza) i "unit 36: talk about school, discuss religion". Kropka w kropkę te same lekcje i zdania

A oczywiście błędów nie ma komu poprawiać bo kogo to obchodzi że ci apka nie akceptuje "look out" jako odpowiedzi mimo że sama daje podpowiedź że to wyrażenie oznacza m.in. wlasnie to xd (i faktycznie jest tak używane)

Naprawdę jacyś ciężcy kretyni przejęli #duolingo po zmianie właściciela

#gownowpis
  • 3
@BorysKafarov:

A oczywiście błędów nie ma komu poprawiać bo kogo to obchodzi że ci apka nie akceptuje "look out" jako odpowiedzi mimo że sama daje podpowiedź że to wyrażenie oznacza m.in. wlasnie to xd (i faktycznie jest tak używane)

Podpowiedzi pod kropkami są ze słownika, może ich być 3 ale w kontekście zdanie może być akceptowalne tylko 1 tłumaczenie. Ale nie znam twojego problemu może faktycznie bug.

Naprawdę jacyś ciężcy kretyni
@BorysKafarov:

Błogo bardzo będę sławił ten dzień, w którym usunąłem Duo z mojego telefonu.
365 dzień streaka odhaczony, można się rozejść. Wróciłem do Anki + Migii i teraz żadne JLPT mi nie straszne.
@Deykun: podpowiedź która była w tym przypadku była wręcz idealnym tłumaczeniem biorąc pod uwagę że wyrażenie było "wykrzykiwane" i z tą tonacja bez problemu może znaczyć tyle że ktoś do kogoś krzyczy właśnie "look out". Ale to nie jedyny babol. Przeglądając dyskusje jak mi coś nie pasuje bez problemu trafiam na masę takich gdzie ponad rok temu coś było raportowane że nie działa albo jest źle i do tej pory nie