Wpis z mikrobloga

@L3gion: a dopiero co kupione a kupione chwile wcześniej to będzie inaczej ważyć ?? Jedyne co Kayna mogła nie ogarnąć ze na opakowaniu było 500 brutto a tu nie ma opakowania.
  • Odpowiedz
niestety każde pakowanie nie ma porównania do tego co ci zmielą na miejscu


@Juzio95: A ja uważam że ma. Takie mięso ma przynajmniej papier z kiedy jest i do kiedy, mielone na miejscu zdarzyło mi się że się zaśmierdziało już drugiego dnia.
  • Odpowiedz
ci zmielą na miejscu


@Juzio95: To też jest ewenement, nawet na rynku często leży już zmielone na kupie i #!$%@? wie z czego to jest. Za to lubię Stokrotkę z ladą mięsną. Tam rzeczywiście pani kroi kawałek i wrzuca w maszynkę, tylko mnie #!$%@?, że nie mielą wołowiny ( ͠° °)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@radziuxd: Mi ostatnio w stokrotce zmielili wołowinę
Plus w każdym markecie gdzie jest lada mięsna mielą na miejscu, jeszcze nigdy się nie spotkałam z odmową
  • Odpowiedz
@SpasticInk: powiedzialabym ze jest ich nawet coraz wiecej. Ostatnio nawet "moja" biedra przeszla transformacje i pojawila sie lada miesna gdzie na zyczenie klienta miela mięso, rozbijaja na kotlety albo pakuja próżniowo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yourisu: też miałem podobnie, mięso mielone chyha z biedry czy z Lidla, no z 10% mnie #!$%@?, wody w opakowaniu nie kojarzę.
Chyba nawet jakiś wpis tu kiedyś dawałem z tej okazji
  • Odpowiedz
@Campell: Nie wiem, w żadnej innej nie próbowałem, u mnie mi odmówili. No chyba, że coś się zmieniło przez ostatnie, no nie wiem, 3 lata, bo więcej już nie pytałem. xD
  • Odpowiedz
@msichal: swego czasu w biedrze albo w lidlu były dodatkowe wagi aby sobie sprawdzić. Czasem tak robiłem jak podejrzewałem że coś "na oko" nie waży tyle ile deklaruje producent.

Możliwe też, że było trochę wody + opakowanie i w domu jak odtaiło trochę to waga się zmniejszyła. Zawsze pozostaje też błąd producenta. Maszyna się rypnęła bo to raczej automatycznie leci na linii produkcyjnej.
Tak czy siak ludzie tu walą heheszki z
  • Odpowiedz