Wpis z mikrobloga

ja pie*dole bo inaczej tego nie da sie okreslic. chłop wyjedzie ze wsi nawet do Japonii ale wies z chłopa nigdy

jak można sie tak w ogole ubrać gdziekolwiek indziej niz do pracy na podwórku. czy naprawde takie osoby nie maja jakiegokolwiek wyczucia elegancji i stylu albo chociaz norm spolecznych? jak można majac wiecej niz 14lat zalożyc takie ubrania do ludzi? nie mowie zeby przesadzic w druga strone i byc pseudodandysem w koszuli i marynarce 24/7 ale zeby nie moc załozyc czystych, uprasowanych i pasujacych choc troche do siebie ubran to juz trzeba sie postarać albo nie chciec na siebie popatrzec w lustrze. można założyc ładne szorty przed kolano, do tego koszulke (w serek czy polówke),krótkie białe albo kolorowe skarpetki i sneakersy i by to juz wygladalo z sensem i wyczuciem.

w stylowce opa nie ma nic co mozna by jeszcze uratowac - on ubral sie jak typowy uczen matfizu/student politechniki ktory przyjechal na studia z jakichs Lipinek Łużyckich gdzie nie mial od kogo czerpac wzorcow. brudne, wymięte oszczane spodnie, te czarne skarpety XD (ostatni raz takie skarpety widziałem u jakichś rumunów na bazarze, zaraz obok wkładek do gumowców). wisienka na torcie: czerwone buty które nie pasują do niczego. ten ubior jest akceptowalny chyba tylko dla 70latka. i wy sie wykopki dziwicie ze wy jestescie sami i nie mozecie sobie znalezc partnerek. gdybym był ojcem tej dziewczyny i ona by kogoś takiego przyprowadziła to bym chyba go wysmiał, potem opłuł i zrzucił ze schodów. #japonia #modameska #bekazwykopkow #ubierajsiezwykopem #bekazprzegrywow
p.....n - ja pie*dole bo inaczej tego nie da sie okreslic. chłop wyjedzie ze wsi nawe...

źródło: comment_1662463739QGGYgzV6TBWu64z9JELKmx.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@pieknamarion: Mam jakiś uraz do grubych czarnych skarpetek. Kojarzą mi sie z brudem, śmierdzącym zapachem itp. Odkąd pamiętam, nosze białe. Wiadomo, do jakiegoś garnituru czy coś ubiorę cienkie czarne, ale nigdy w życiu nie założę grubych czarnych, bo to obrzydliwie wygląda.
  • Odpowiedz
Mam jakiś uraz do grubych czarnych skarpetek. Kojarzą mi sie z brudem, śmierdzącym zapachem itp


@Mr_3nKi_: skarpety czarne frotte to skarpety do pracy fizycznej na podwróku albo na trekking.
  • Odpowiedz
@ZmiksowanaFretka: Okej. Do pracy fizycznej, gdzie jest brud itp, to jak najbardziej czarne, ale w innym przypadku moim zdaniem są one obrzydliwe. Pamiętam, jak brudasy chodzili w tych czarnych ( zazwyczaj grubych) skarpetkach po kilka dni, aż było widać brud ( o smrodzie już nie wspomnę), bo #!$%@? były czarne i chyba myśleli, że nikt nie zauważy xD
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: no właśnie czarne bo nie widać brudu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) raz na jakiś czas założę gdzieś w teren z przyzwyczajenia białe czy kolorowe to potem żałuje bo szkoda
  • Odpowiedz
@pieknamarion: wystarczyłoby żeby ubrał czarne spodnie długie, czarne buty i biały czysty t shirt w serek lub nawet nie. Koszt takiej stylówy to nawet nie 150 zł. To chłop długie czarne skitry do czerwonych trzewików i krótkich spodni XDDDDD nie wyczymie jak się ludzie ubierają
  • Odpowiedz