Wpis z mikrobloga

#pokazmorde z dużą rakietą którą sama zbudowałam, drugi rok z rzędu.
Zdjęcie z rakietowego Festiwalu Meteora 2022, z Pustyni Błędowskiej. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o modelarstwie rakietowym polecam niedawny odcinek SpaceHUB z członkami Polskiego Towarzystwa Rakietowego i komentarze pod wpisem z zeszłego roku. Możecie też pytać pod tym wpisem :D

Nie piszcie żeby spadać na instagrama, tam też jestem - rakieciara.
Networks_PowerCat - #pokazmorde z dużą rakietą którą sama zbudowałam, drugi rok z rzę...

źródło: comment_16624618919SuBZ1ljnkoF2QiwaeAh0n.jpg

Pobierz
  • 249
@sruba_m3: > #!$%@? się do tego co napisałem teraz, a nie miesiące temu.

Czyli już nie jesteś przegrywem i radzisz sobie z życiem? Ziomek, na tym portalu wszystko co piszesz może być wykorzystane przeciwko tobie. @PodniebnyMurzyn wyjął na ciebie twój własny wysryw za to że przysrałeś się do normalnej panny o jej wygląd i maił rację. Gdyby twój komentarz nie był godny przegrywa-sperdoxa to nikt by nie sprawdzał jaki z ciebie
@Networks_PowerCat: A nie myślałaś może o balonach stratosferycznych? Znam takiego jednego #!$%@?, co puszczał takie balony na 30/40 km wysokości. Gość z tego co mówił, to robił własny hardware oraz software. Miał nawet własną sieć stacji odbiorczych rozlokowanych po polsce. Raz był nawet pełny live z kamery, skubany nie wiem jak on to zrobił, ale widok z 30 km robiło wrażenie. Jak skończyliśmy studia to niestety nasze drogi się rozeszły, a
@Networks_PowerCat Jak już sie przypiermandalacie do wyglądu to chociaż róbcie to logicznie bo mirabeleka jest ładniejsza od niejednej atencjuszki z instagrama, tylko pokazuje rakiety, a nie siebie. Wy pojęcia nie macie jak na co dzień wygląda kobieta, która się nie umaluje i nie spędzi godziny na upiększaniu.

Szanuje za to, że wolisz poświęcić czas na pasje niz dostosowywanie się do standardów piękna wykopków (XD).