Wpis z mikrobloga

@Cinkito: a ty myślisz ze ktoś kto ma w domu konsole i gra sobie parę razy w tygodniu to ma te wszystkie abonamenty powykupowane ? PS plus ze znajomych ma garstka , o extra i premium nie wspominając. EA play cieszy się znikomym zainteresowaniem wśród graczy wiec fakt ze bedzie w plusie jest raczej nardziej interesujacy niz to ze "od jakiegoś czasu jest w EA Play". Z drugiej strony PS extra
@sEB-q: tak, i wynika to ze statystyk. PS+ posiada chyba około 55 milionów użytkowników, jeśli pamięć mnie nie myli. EA Play rzeczywiście mniej, ale nawet jak ktoś gra rzadko, a chce ograć kilka gier (choćby NFS czy It takes two) to i tak może być warto wykupić.
@Cinkito: Wszystko się zgadza na tym polega wolność wyboru, mi tylko chodziło i to bez żadnych złośliwości że gracze PlayStation jednak bazują na PS Plus a nie na EA Play czy UBI Connect.
@sEB-q: na Ubi Connect to ciężko byłoby bazować, bo tego nawet nie ma. Zasadniczo to masz rację, mi tez chodziło tylko o to, że jak kogoś NFS interesuje to mógł grę mieć dostępną względnie niskim kosztem razem z katalogiem innych gier. I wiem, że zawsze ktoś się ucieszy, że taka gra wpada do PS+, ale nie zmienia to tego, że jest to słaby miesiąc.
@Cinkito: tu zgoda, Sony gdzieś się pogubiło jakiś czas temu z tym wszystkim.... tyle marketingu, tyle środków zainwestowanych a tu dalej się okazuje ze najbardziej opłacalne dla gracza jest kupowanie używek na allegro...