Wpis z mikrobloga

Jak już administracja #wykop kasuje wpisy, to wypadałoby, chociaż dodać jakąś informację, że właśnie mi wyparował wpis. Po co ja się tu w ogóle wysilam, jak po przejrzeniu swoich wpisów brakuje mi co najmniej kilku? Człowiek sobie nie może zrobić archiwum z chronologią wydarzeń, bo nie wiadomo czy ktoś się nie obrazi i po miesiącu coś nie zniknie..

a potem zdziwienie, że mniej ludzi odwiedza portal
#ukraina #aryoconcent
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Aryo: Mi usunęli wpis za to że napisałem iż trzeba usuwać pomniki radzieckie a na cmentarzach dawać tablice o tym że czerwonoarmiści to bandyci itd.

Moderacja to debile a system oparty o zgłaszaniu jak leci pozwala praktycznie każdy wpis z dupy uwalić bez możliwości odwołania ( tzn jest niby ale to nie działa)

Tu szukaj https://www.wykop.pl/naruszenia/moje/ na bieżąco
@Aryo: Wczoraj usunięto mój wpis, w którym skomentowałem skazaną za wspieranie rosyjskiej armii Estonkę, nazywając ją historycznym określeniem "pożytecznej idiotki". Mówimy tutaj o osobie działającej w zasadzie w warunkach zdrady państwa, bądź wręcz terroryzmu będąc bardziej radykalnym.
Oczywiście żadnej wiadomości z moderacji.
Prawdopodobnie masowe zgłaszanie, a oni po prostu pobieżnie usuwają.
Rychu_Bychu - @Aryo: Wczoraj usunięto mój wpis, w którym skomentowałem skazaną za wsp...

źródło: comment_1662445577kTu4taQUpDdIivHDI1EAYs.jpg

Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Aryo: kolejny powód aby wyczekiwać jakiejś bardziej przejrzystej alternatywy dla tego poznańskiego gówna ¯\_(ツ)_/¯ uczciwa moderacja z jasnymi przepisami to wszystko co jest potrzebne aby taki portal funkcjonował jak należy, ale dla amatorów czerstwych rogali to zbyt wiele. Szkoda że skasowali Ci wpisy bo robisz tutaj kawał solidnej roboty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Aryo: Bardzo możliwe że Ci skasowali za jakąś głupotę lub zgoła bez powodu. Możliwe też jednak jest że nikt Ci we wpisach nie grzebał - po prostu zniknęły, zaginęły na zawsze. Na tym wspaniałym portalu takie rzeczy dzieją się non stop. Nikt nie wie jak to działa.
@Aryo: @Rychu_Bychu: Moderacja zajmuje się głównie tym co może zrobić zwykła walidacja posta jeszcze przed wysłaniem. Kasuje posty, które zawierają słowa klucze np. je*any, de*il, idi*ta. Kiedyś skasowali mi posta jak nazwałem polityków dur*mi a jak wkleiłem screen z zamazanym słowem dur**nie to dostałem bana za spam XD

Jak was trolle masowo zgłaszają to i takie są efekty
Możliwe też jednak jest że nikt Ci we wpisach nie grzebał - po prostu zniknęły, zaginęły na zawsze.


@wiatrodewsi: dla wielu skasowanie wpisu to po prostu kwestia biologiczna, nie ma wpisu to nie ma wpisu. Dla mnie to tragedia, metafizyka ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda że skasowali Ci wpisy bo robisz tutaj kawał solidnej roboty ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Myślę, że kasują