Wpis z mikrobloga

Długo zwlekałem, ale jednak kupiłem.
Co mam poradzić jeśli taką fajną mate dają? ¯_(ツ)_/¯
(szczerze to jeszcze do wczorajszego wieczora myślałem, że zestaw składa się z 8 boosterów, promo Eevee i przypinki, przez co cena wydawała mi się stanowczo za wysoka xD)

Teraz to z tej serii (Pokemon Go) zostaje mi tylko kupić team Mystic box i Dragonite box, gdy zostanie wydany

Plusujących, komentujących zawołam, gdy wrócę i rozpakuję to cacko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #pokemongo #pokemontcg #pokemon
Pobierz Tratak - Długo zwlekałem, ale jednak kupiłem.
Co mam poradzić jeśli taką fajną mate d...
źródło: comment_1662374831ZGKAFii4dYy55MYo3iw3xI.jpg
  • 17
@Domino844 do wkręcenia się w gre, czemu nie?
Ale jednak jak chce się grać normalne turnieje to wypada mieć oryginały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i kolekcjonowanie czy dalsza odsprzedaż to wiadomo
@Klucz13stka @coolpa96 @Wojbody @chrusto @KromkaMistrz
Jak obiecałem tak wołam.

Niestety, ale drop dzisiaj był góra średni. Podobnie jak z ostatnim etb zaczęło się mocno, trafieniem mewtwo vstar (niestety zwykły), po czym raczej nic bardzo ciekawego nie wypadło, no przynajmniej dla większości nic ciekawego. Tyranitar, Melmetal, Sylveon to były jedyne rarki nie licząc Ditto, których jeszcze nie posiadałem w kolekcji, a otwarłem już wcześniej paczek z tego setu 14, więc uzupełnienie segregatora zawsze
Pobierz Tratak - @Klucz13stka @coolpa96 @Wojbody @chrusto @KromkaMistrz
Jak obiecałem tak woł...
źródło: comment_1662382735zRghgZOppzvKQY9v637xQE.jpg
@lewymaro wiadomo, cena za jaką ktoś wystawia może się różnić od tej za jaką ktoś to kupi, ale dalej jesteś mocno zarobiony. W jakiej pracy można kupić takie karty Pokemon w promocyjnych cenach xD
@Shusey jutro na spokojnie mogę porobić zdjęcia, a kupować to staram się tam gdzie najtaniej, ale zazwyczaj jakieś pewne sklepy typu Basanti, ShopGracz, Empik. Widzę produkt, który mnie interesuje, sprawdzam każdy zaufany sklep i wybieram ten gdzie cena
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tratak: u jeszcze-do-niedawna-ale-niedługo-już-znowu importera Pokemon TCG ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ciekawostka, na Detektywa Pikachu zostałem wysłany w delegację do kina ( ͡º ͜ʖ͡º)