Wpis z mikrobloga

Czesi protestują, Mirki z tagu #ukraina: hehe głupie onuce, wpisują się w plan Putlera, my tacy głupi nie jesteśmy mogą być takie podwyzki, że po opłaceniu rachunków nie będzie mnie na nic stać, ale za to Putka będzie dupa bolała. Kolejne wzrost cen energii i wyższa inflacja? Nigdy nie wyjdę na ulicę, bo to może wpisywać się w plan Putlera. Hehe przebiegła bestia ze mnie. Politycy i rząd mogą mnie dymac po same jaja, a ja i tak nie wyjdę na ulicę hehe. Putler mnie nie złamie.
niezdiagnozowany - Czesi protestują, Mirki z tagu #ukraina: hehe głupie onuce, wpisuj...

źródło: comment_1662271085LdRkYRbA9FR3aPUQ4X32bJ.jpg

Pobierz
  • 96
@niezdiagnozowany: ale #!$%@? jak potluczony. Jedyne wyjscie to zacisnac zęby i raz na zawsze zerwac z zaleznoscia energetyczną od rosji. A protestujacym gowno to da, putin nie obnizy cen co pokazal potulnym z poczatku niemcom. Dla niegp gaz i ropa to jedyne narzedzie szantazu, bo armia jest z kartonu i gowna i w ten karton biedna ukraina #!$%@? z kopa i gowno sie wylalo.

Inna sprawa ze rosnace zyski gigantow energetycznych
@TiempoSanto:

Za 3-4 lata atak na Polskę przeprowadzi Rosja i siłą zmobilizowane wojska jakiejś Noworosji Zachodniej ze stolicą we Lwowie i będzie super ¯_(ツ)_/¯


Dokładnie tak będzie albo żarcie gruzu albo atak Rosji na kraj NATO xD. Oczywiście w pierwszej kolejności na Polskę, ale nie na kraje tworzące były ZSRR. Całkiem logiczne.

Zresztą kolega nie rozumie co to za protest, bo to mieszanka komunistów, antyszczepionkowców i ultra nacjonalistów czeskich ( ͡
@darek-jg: no mówię lepiej siedziec wdomu i się cieszyć że tynk ze scian jest smaczny.

@Walenciakowa: bardzo merytoryczna odpowiedź. W Twoim zdaniu oprócz jakiejś pokrętnej retoryki, żeby dostać plusy nic nie ma.

Możesz mi wskazać jaki kraj NATO Rosja zaatakowała?

Plus Trump xD. Ostatni prezydenci USA to dramat. Tylko, że to kraj, który ma kadry trzymający za ryj państwo. Ty naprawdę myślisz, że ludzie będący 'state' w USA pozwoliliby na
Możesz mi wskazać jaki kraj NATO Rosja zaatakowała?


@niezdiagnozowany: wielka brytanie dokonujac morderstw politycznych na jej terenie i przyczyniajac sie znaczaco do brexitu poprzez finansowanie szurow. Czechy poprzez ataki na ich sklady czy tam fabryki. Holandie poprzez zestrzelenie samolotu pasazerskiego. Oraz wielokrotnie wygrazajac zarowno nato jak i poszczegolnym krajom.