Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, Jestem z tych co wyznają szybka piłkę wiec:
Mam 40 lat, jestem sam, bez dzieci i przeszłości matrymonialnej. Ostatnie 15 lat zajmowałem się moją Babcią, która wymagała opieki medycznej. Nie chciałem żeby Babcia była w umieralni. Szukam Mirabelki, która ma własne hobby, pasje i zainteresowania w których chciałaby się realizować. Pracowałem swego czasu w korpo (7 lat), ale mi to nie odpowiadało i dałem wypowiedzenie 15 lat temu...Z czego żyje? Dziadek mi zostawił kamienice w Krakowie.... Mam duży dom, tylko nie ma w nim kto mieszkać...Mój przeciętny dzień wygląda tak: Wstaje , myje się, wsiadam na motor, jadę w trasę, robię jakieś zdjęcia, nagrywam film jak coś jest ciekawego. Ważę 90kg i mam 190cm wzrostu. Tylko dziewczyny z okolic Nowego Sącza, bo za stary jestem na tułaczki.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6313b1cb326f7c32400bc206
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
Już tutaj był taki jeden co krzyczał że odziedziczył kamienice po swoim dziadku (bogatym zydzie). Rafał takefun Górniak czy to ty? Czemu piszesz z anonimowych
BliskaUkochana: kobieta:

musi mieć zainteresowania i sie w nich realizować

op:

wsiadam na motor, jadę w trasę, robię jakieś zdjęcia, nagrywam film jak coś jest ciekawego


no rzeczywiście brzmi jak pasjonujący i bardzo rozwijający sposób spędzania każdego dnia xd
---

Zaakceptował: karmelkowa