Wpis z mikrobloga

2022 rok środek Europy i tu zaczyna być znowu problem z rasizmem... Jeśli Ukrainiec który przyjeżdża do Polski nie ma tu kontaktów, jest nowym człowiekiem, nie zna języka i potrafi poradzić sobie lepiej niż taki przeciętny student to coś świadczy to o tych ludziach którzy narzekają na Ukraińców. Oczywiście że Ukrainiec ma pierwszeństwo bo ty w porównaniu do niego masz znajomości/język/wiesz co jest ważne na rynku pracy więc z utrzymaniem się samemu masz o niebo łatwiej. Widział ktoś kiedyś studentów IT którzy już programują i narzekają że nie mają gdzie mieszkać? Bo ja nie

#ukraina #rasizm #wojna #rosja #studbaza
Pobierz
źródło: comment_1662202083xeUKj4RiorTFbu72N4x7hc.jpg
  • 38
@Don_Hollywood: Tak jak mówię pokaż mi studenta IT który już pracuję i ma problem z mieszkaniem. Nie pokażesz? Bo ich nie ma. Laska nie ma umiejętności przydatnych na rynku to co w tym dziwnego że ma problem z normalnym mieszkaniem skoro pasożytuje na społeczeństwie? Może mieszkać w kwaterach pracowniczych
@comamtuwpisac: Ksiezna diana sie DOPIERO obudzila z akademikiem na poczatek roku szkolnego xDDD
Przyzwyczajona wczesniej, wszyscy jej ustepowali i dostawala to czego chciala, teraz ma problem bo zamiast starac sie o akademik w lato tak jak robia to organizacje z zagranicy to nie, na ostatnia chwile a potem problem.
Ale najlepiej wine zwalic na tych zlych ukraincow! To wcale nie jej wina, ze czekala z akademikiem na ostatnia godzine, nie no
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale tak było od dawna, uczelnie mają umowy na przyjęcie X obcokrajowcow i dla nich muszą mieć miejsca w akademikach. Dopiero w drugiej kolejności Polacy byli brani pod uwagę. Co roku spóźnialscy się o to rzucali, co roku jest ten sam problem.

Gdyby złożyła wniosek odpowiednio wcześnie to by znalazło się dla niej miejsce. Dziewczyna nie ogarnia rzeczywistości i obwinia Ukraińców o to że sama nie przypilnowała terminów.

Z tego co wiem
@General-Denaturov: Obecnie gdy klasyfikujemy rasy przez badania DNA to może i tak, ale wcześniej wyróżniano rade kaukazką, negroidalną i mongoloidalną, a do tego wiadomo przydałoby się wyróżnić etniczne ludy Australii i Ameryk.

Wiec obecnie rasy nieistnieją, bo nie łapią się pod konkretna definicje naukowa rasy, ale nadal ludzie o różnych kolorach skory będą statystycznie wyraźnie różni