Wpis z mikrobloga

Jak ja wam zazdroszczę, że za każdym razem kiedy tu przyjeżdżacie to przeżywacie to na nowo. Ja mieszkając tu i mając to na co dzień nie potrafię tak :/
@red7000: Nieźle. Mnie w lipcu wejście na Śnieżkę w upale tak zmęczyło, że odpuściłem sobie Skalny Stół, mimo że poszedłem na wschód i zostało samo podejście. Ale co się odwlecze to nie uciecze.
@red7000 Jeny. Na zawsze w mojej pamięci. Jedna z przygód życia się tam zdarzyła. Jak w zimowej zamieci nasza ekipa około 22.00 idąc z chatki Słonecznej do Chatki Puchatka znalazła na Skalnym Stole zamarzającego 15-latka.
Cud opatrzności.

Gratuluję wędrówki i pogody. :)
@red7000: Rok temu byłem tam... Koniec kwietnia akurat trafiliśmy na takie hmmm karkonowskie przedwiośnie. Na dole niby spoko ciepło, słońce leniwie przebijało się przez warstwe chmurek. Szczyt Śnieżki przykryty białym puchem. Pierwszego dnia ruszyliśmy na Skalny Stół. Nakur wiatrem, że szok. Na zejściu metr śniegu XD od tego czasu żone namówić na góry to jak wygrać z rakiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba poszukam fotek z tego
@stanton7: Niezła akcja. GOPR? Mieliście coś przy sobie, typu koce, gorące napoje?
Jak wczoraj schodziłem ze Śnieżki to babka (ok. 60 lat) skręciła kolano i wzywali GOPR. Nieszczęśliwie stanęła. Tłumy robią swoje. O wypadek łatwo w górach.

@swistak33: No ogółem, to na Śnieżce są minusowe temperatury już w sierpniu. Średnia roczna temperatura wynosi 0.4 °C. Okno komfortu trwa od maja do sierpnia, a tak to śnieg jest na górze