Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 187
#atencyjnysmuteczek (można blokować)

Dzień dobry,
dziś w pracy szkolenie, więc szybciej w domu. Jak to pięknie brzmi. Dom.

Dziś naprawdę czuję się dobrze. Wyspałam się. Rano zjadłam śniadanie z kanapki pełnoziarnistej x2 z ogórkiem i szynką. Po pracy obiad z wczoraj, no i winogronko, a teraz wcinam płatki.

Cudnie jest wstawać wypoczętym i wracać z myślą, że mieszkasz po swojemu i nikt Ci się nie wtrąca.

Jest stół w salonie, ale wolę jakoś jeść przy takim jakby blacie z krzesłami wysokimi (barowymi). Wyżej się siedzi i jakoś tak lepiej się je. No i fajna opcja. Podoba mi się. Wrzucę kiedyś zdjęcie kuchni, a co mi tam, pokażę. Wiadomo, nawet nie fakt chwalenia się, a wystrój mi się bardzo podoba, ilość półek i ogólnie bardzo lubię swoją kuchnię (aneks).

Po pracy się położyć na łóżeczku, wyjść na balkon, takie życie mi się podoba. Rzucenie studiów dziennych, pójście do pracy, zarabianie i wyprowadzka to była najlepszą decyzja. Oczywiście od października wracam na zaoczne studia - FiR, ale tym razem ze zdrową głową i lepszym samopoczuciem. Lubię matematykę i chciałabym ją wykorzystać. A praca w biurze może kiedyś będzie dla mnie lepsza, póki co nie narzekam na pracę baristki/kelnerki. Jestem zadowolona.

Eh, najchętniej to bym tylko układała wszytko w pudełeczka i słoiczki. Chciałam zawsze minimalizm i estetyczne mieszkanie, no i się udało.

A dla jadowitych Wykopków - mniej jadu, bo sami się nim kąsacie.

A na dziś dużo uśmiechu i oby piątek był spokojny! ()
Pobierz smuteczek2000s - #atencyjnysmuteczek (można blokować)

Dzień dobry,
dziś w pracy szko...
źródło: comment_1662122566qZSpueJlL7Nj9ajaxTS1i6.jpg
  • 79
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@smuteczek2000s No i super, kiedyś był praktycznie tylko smuteczkek, teraz radosny ziemniaczek pełną gębą, widać postęp :)

I dobrze, że masz wyjebkę na hejterów spod wiadomo jakiego tagu, dla których wielką obrazą majestatu jest codzienne wrzucanie swojego ryjca i nieużalanie się nad sobą. Kuźwa, na takim reddicie jakoś nikt nie ma takich problemów a na wykopie jak w chlewie xd.

No, w każdym razie, udanego weekendu! Ja to bym z takiej szczególniej