Wpis z mikrobloga

@kwiateusz: Co do faktu że Amica to najgorsze gówno to chyba wszyscy sa zgodni.
Odnośnie wyboru marki to prześledz też jakie programy mają zmywarki oraz ile trwają czasu. Nie wybieraj tej najbardziej mega oszczednej bo bedziesz myc 5 godzin 1 litrem wody gdzie 3h to bedzie namaczanie.
Takie eko ze #!$%@? mozna dostać a oszczednosci niewiele albo prawie wcale. 2 wiecej spuszczenia wody w kiblu i tyle po eko oszczedzaniu wody.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bigbluee: i to jest odpowiedź, dzięki. Znajomy próbował proszek finisha, bardzo słabo myje, ale reszta rad brzmi sensownie. To może i na bosha spojrzę wtedy bo oni z tą energooszczędnością to mają raczej nie za wysoko.
@kwiateusz: W zmywarce lubi coś czasem się zepsuć, więc zobacz jakie poszczególni producenci oferują warunki gwarancji i jakie krążą opinie o obsłudze posprzedażowej. Najlepsza gwarancja to nie ta najdłuższa, tylko ta, która faktycznie chroni Cię jako konsumenta. Jeśli zrobisz research, to wróć i podziel się uwagami, bo sam jestem ciekaw.

Ze swojej strony odradzam Gorenje. Straszne gówno.
@kwiateusz: Nie znam proszku Finisha.
Nie miałem proszku Finisha. Ja używam proszku Ludwika od 2 lat i nie ma lepszego detergentu. Wystarczy niewiele. Wszystko domyte i kompletnie nic sie nie osadza.Po 1 płukaniu juz całość jest czysta i drugie pułkanie tylko nagrzewa do suszenia. Miarka na proszek jest w zasobiku na detergent na drzwiach. Od razu napisze, żeby nie było: Tabletki ludwika to gówno straszne, także nie sama marka decyduje o
@kwiateusz: Odnośnie marek to u siebie mam boscha i jest spoko. U rodziców zawsze była zmywarka boscha i żadnych problemów. Na wynajmowanych mieszkaniach miałem tylko bosche albo siemensy (marka należy też do boscha i słyszałem że siemens to taki budżetowy bosch) i też było bez problemów. Więc polecę tą markę.