Wpis z mikrobloga

W obliczu jutrzejszej akcji ze studio w Sprawie dla Reportera muszę szczerze przyznać że jestem zadowolony z obrotu spraw w uniwersum w roku 2022. Zamiast kolejnego roku nudy i niezakłócanej dewastacji naturalnego środowiska szkolnej na "offach" uniwersum dzieje się naprawdę wiele.

Niezmiernie bawi mnie też fakt jak w obliczu tej sytuacji nasz Górski CEO został zgaszony. Chłop co dwa lata temu chciał wyjaśniać "menela" i robić quality content, tak został zjechany od góry do dołu, że musiał szukać poparcia na wykopie u nazywanych przez niego "piesków menela" XD. Dzisiaj został psychicznie zdruzgotany kompletnie i ma pożar pod zadem, wszystko co myślał że sprytnie uknuje obróciło się przeciwko jemu.

Dodatkowo obrót sytuacji przekształcił naszego pociesznego Oregano w kogoś bardziej pożytecznego niż do czasu wyładowywania swoich negatywnych emocji na meksykanie, rafałku itd. Od czasu pozwania jego osoby przez Sławka, chłopina z pomocą swoich wiernych koleżków od wożenia i chwalenia jego osoby wymigał się od szybkiego poniesienia konsekwencji za łamanie prawa. A to tylko dlatego że musiał się bronić, odpowiedni ludzie doradzili mu co robić i jak wpuścić rudego na minę co na tą chwilę się udaje.

Sprawa dla Reportera to do prawdy komiczny, ale przy tym idelanie pasujący do realiów Szkolnej program reporterski. Jakkolwiek ten temat by nie przedstawili (a jestem raczej dobrej myśli) to będzie się działo. Cieszmy się, że wszystko ruszyło w ciekawym kierunku.
#kononowicz #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
@salamsalejman: Najważniejsze, że jest w miare śmiesznie j przeróbki sà boże. Teraz tylko byle struś zszedł trochę na ziemie i przynajmniej z 3-4 miesiące na cipie wysiedział na belwederze. Pooglądałbym sobie przez jakis czas klasyczne potyczki słowne z knurem i rzucanie telefonem.
  • Odpowiedz
@salamsalejman: musze powiedzięć że myślałem że platynowy lajt barneja był wydarzeniem roku ale widać że jest tutaj mocna konkurencja, ogólnie to myśle że bardzo udany rok w us17, lepszy od ostatniego ale niestety większość to robota kanałów pobocznych ale coś się dzieje i o to chodzi
  • Odpowiedz
Dodatkowo obrót sytuacji przekształcił naszego pociesznego Oregano w kogoś bardziej pożytecznego niż do czasu wyładowywania swoich negatywnych emocji na meksykanie, rafałku itd.


@salamsalejman: Co jest oczywiście naszą zasługą bo jak wiadomo Olgierdano na początku nie chciał mieć ze Sławkiem nic wspólnego, co prawda ponagrywał jakieś śmieszne filmiki na temat bielszczaka, ale to nasza ciągła presja wymusiła w końcu zdecydowaną akcję wymierzoną przeciwko Centaurowi. W międzyczasie oczywiście antybobolackie ułomki płakały żeby zostawić
  • Odpowiedz
  • 0
@NPCno123123 hehe, a oczywiście że tak było. Dzięki temu Sławek pozwolił sobie na więcej, a Łukasz popisowo łyknął haczyk. Nikt z nas się nie spodziewał az takiego obrotu spraw, ale to nam dzisiaj rzesza "antylatexiaków" powinna dziękować za odpowiednie naprowadzenie akcji.
  • Odpowiedz