Wpis z mikrobloga

Siemano mirki, planuję zmienić samochód główny, taki który uzytkuje na codzień i zastanawiam się nad kilkoma modelami. Między innymi C klassa w204 2.2 dci, scirocco 2.0 tdi lub alfa romeo 159 1.9 jtd. Co sądzicie o tych autach i które byście wybrali ? Zrobiłbym ankietę ale wolę pogadać w komentarzach o ile ktoś odpisze (ʘʘ). Zaznaczę że ogarniam naprawy sam w garażu, jeśli braknie mi sprzętu to mam opcję użyć narzędzi w miejscu pracy. ! ! Budżet do 30k
#samochody #motoryzacja
  • 13
@Pawicaa: Właśnie to jest lekki problem, jeśli ma być bite to chyba sam kupiłbym lekko uszkodzone natomiast to jest dodatkowy czas by sprowadzić auto a potem je naprawić. Nie boję się auta powypadkowego byleby było naprawione dobrze i nie zrobione z dwóch zgniotów xD( ͡° ͜ʖ ͡°)
@anemycwolf090: generalnie wszystkie Scirocco w polsce to sprowadzone lekko uszkodzone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miałem jedno kilka lat temu to było słabe a i tak sie kilku chetnych znalzlo.
To co teraz mialem to tylko lekko przetarte po nadkolu.

Ale tak jak mówie ich w Polsce nie sprzedawali a jak sprzedawali to drozej od golfa
@Pawicaa: Miałem ostatnio na małej naprawie zawieszenia A3 8P i jeśli scirocco jeździ się podobnie to ciężko o konkurenta w tej cenie. Właśnie dzięki temu silnikowi, mało pali i jest wystarczająco dynamiczny na codzień. Plus koszta napraw które nie zjedzą mi wszystkich zarobionych pieniędzy
@anemycwolf090: pali mało, dynamika spoko (miałem 2.0 150KM)
Jest dosc szerki i niski więc prowadzi sie bdb.

Z całej 3 najbardziej polecam.
No i zajebiście trzyma cene.
5 lat temu 30, i teraz taniej ciężko znaleść