Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
@Rzeszowiak2:
Panowie, ale my wygraliśmy Puchar Mistrzów Krajowych w 1985. Było 1:0 i bramkę wtedy strzelił eee.... Platini. Brawo Romku! Ale to była bramka z rzutu karnego, nie zapominajmy dla czego sędzia podyktował ten rzut karny. Panowie ja biegałem tak szybko, że obrońcy nie mogli mnie wtedy zatrzymać.
  • Odpowiedz
@Rzeszowiak2 eeeeeeee ale jam zem mial ciezka pilke i boisko bylo krzywe a obroncy lamali nam golenie co kolejke bo nie bylo varow a teraz to ja bym mogl jutro zalozycz koszulke i hat trika to w pierwszej polowie bym mial, nie oszukujmy sie
  • Odpowiedz
@Rzeszowiak2: Przekazuję gryps od Pana Prezesa @fxd_
Panowie, my lubimy polemikie, lubimy dyskutować, ale ja wam zadam take jedno pytanie - Milik musiał się tego od kogoś na... nauczyć. A najlepsze lata Arek miał w kadrze jak prezesem pezetpeen był? Boniek. I ja wam jeszcze powiem, eeeee, że ja w Juventusie to żem był pomoc... pomocnikiem, brawo Romku. I duet takych pomocników Boniek - Bonini to jest ciągle eeee, lepiej pamiętany
jedrzejk - @Rzeszowiak2: Przekazuję gryps od Pana Prezesa @fxd
Panowie, my lubimy po...

źródło: comment_1662018119dMO3y7KEqq46BW2ae4oaeC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@rio574: Ego Bońka jest przepotężne - wiadomo.
Jego prezesura nie była taka wspaniała, jak to przedstawiał ze świtą - wiadomo.
Skompromitował się w roli selekcjonera - wiadomo.
Ale to mu nie odbiera sukcesów z czasów piłkarskich. Był jednym z najlepszych na świecie i pozostaje jednym z najlepszych w historii naszej piłki. Nie wiem po co gadki o "bajeczce z Barceloną", skoro to historia znana od lat - faktycznie chcieli go sprowadzić.
  • Odpowiedz
@rio574: bramky strzelane za moich czasów miały zupełne inną wagę niż dzisiaj. EEE zresztą w dzisiejszych czasach gra się nieporównywalnie więcej meczów. Taky zawodnyk ma zupełnie inny rytm, co przekłada się na jego formę i eee dyspozycję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thisisthesix: ale czaisz że on tu ma rację? Jak go nie lubię tak tutaj wrzucił sondę żeby zamknąć ryje ludziom piszącym,że Milik przebił Bońka pod względem strzelonych bramek, gdzie Milik gra w ataku, a Boniek był pomocnikiem
  • Odpowiedz