Wpis z mikrobloga

@don_baltazar: szukałem podobnego plecaka jak ten z xlmoto. Już budżet rozszerzyłem do 500zł i już miałem kupować coś w takiej cenie, ale stwierdziłem, że w sumie jak ten za 50zł (bo wtedy po tyle był) rozpadnie się po sezonie to nie będzie szkoda. Jeżdżę z nim już 3 czy 4 lata i jedynie dzyndzel od suwaka się urwał. Jestem pod wrażeniem trwałości i kolejny będę brał taki sam.
@Sarveil: też właśnie zastanawiałem się przez chwilę nad takim wyborem

@600GSX-R: dobra sprawa w sumie, bo mam już dość łażenia "w ciemno" po sklepach licząc na to, że towar który mnie interesuje jest na stanie (nie mówię konkretnie o sklepach motocyklowych, a ogólnie)

@Irekpodeszwa: jeszcze by się zmieścił w moim budżecie, ale zamówiłem ten, a za zaoszczędzone środki kupiłem dodatkowy stojak ( ͡° ͜ʖ ͡°
@don_baltazar: Też posiadam taki jak podlinkował @wnocy: . Jak na moje potrzeby plecak bardzo dobry, dopasowuje się do garba na kombinezonie, bardzo pojemny, pasek na klatce piersiowej i w okolicy bioder. Wiadome, że jak go wypchasz po brzegi to komfort jazdy będzie niski, ale jak za taką cenę jestem bardzo zadowolony.