Wpis z mikrobloga

#android #ios #smartfon
Hej wszystkim.
Mam do was pytanie. Czy każdy android po danym czasie po prostu będzie się #!$%@?ł?
Mam s10 kupiony w dniach premiery i myślałem że jako topowy telefon to starczy mi na kilka lat a on po 3 latach muli tak samo jak smartfony za mniejsza cenę.

Czy tak samo jak z ios? Ludzie chwalą te systemy za stabilność może czas się przerzucić?
  • 23
  • Odpowiedz
Ustawienia fabryczne ? Mam jeszcze na chodzie S4 . Młody czasami bajki na nim ogląda . Ogólnie ten telefon jeszcze całkiem nieźle śmiga jak na tak starego paździerza.
  • Odpowiedz
@depralin: Ja zawsze byłem przeciwnikiem appla, głównie ze względu na lansujące się gówniaki z iphonami, koniec końców sam przeszedłem, w tej chwili mam starą 7 plus, w zeszłym miesiącu zakończyli wsparcie (aktualizacje systemu), a telefon miał premiere w 2016 roku (ʘʘ) telefon mimo upływu lat działa zajeb*ście szybko, czego nigdy nie spotkałem w telefonach z androidem na pokładzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@depralin: za każdym razem jak mnie #!$%@? Android to odpalam sobie kanał Louisa Rossmanna na youtube. Po 15 minutach przeglądania jego filmów stwierdzam że Android jest bardzo dobrym systemem i nigdy nie kupię apple - a mówię to jako osoba która ma 3 urządzenia apple w domu
  • Odpowiedz
@depralin: iPhony tak nie robią. Kupiłem jednocześnie dwa flagowce 3 lata temu: iPhone Xr oraz Samsung S10, używałem dwa dni każdy żeby zdecydować który mi się bardziej podoba. Juz pierwszego dnia S10 mi się zacinał, wybrałem Xr, S10 zwróciłem. do dziś mam Xr i nadal się nie zacina, działa płynnie. polecam przekonać się do jabłka
  • Odpowiedz