via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
#codziennaprawdaosiatkowce PDW @RomeluGutkovskis. Dzisiaj matematycznie, przejrzymy się liczbom, logice i symbolice. Aby wygrać mecz siatkówki trzeba wygrać 3 sety, oznacza to, że maksymalnie rozgrywane jest 5 setów z czego przy stanie 2:2, piąty jest krótszy. Nie mi oceniać, grunt powiedzieć, że trochę bez sensu. By wygrać set trzeba zdobyć 25 punktów lub przy wyniku 24:24 tam sobie odbijają dalej aż do 2 puntów przewagi. Trochę jak karne w nożnej. Co daje minimum 75 zdobytych punktów by wygrać. Dziwna liczba nie? No właśnie, bez sensu. Mogliby zrobić by trzeba było zdobyć minimum 100. Wtedy byłby symbolizm, sacrum. A tak jest dupa. Na koniec ciekawostka (proszę spojrzeć na załącznik graficzny). Też wam coś nie pasuje? Tak, piłkę należy w aut #!$%@?ąć tak by go zabolało i tego bajeranta spotkała kara boska ale ludzkimi mięśniami za opuszczenie nas chociaż w sumie lepiej bez niego, ale to inna kwestia. Jak to pisze jest 5 rano, nie spałem całą noc, nie musicie dzwonić po psychiatrę.