Wpis z mikrobloga

@Xadrianx00:
FAMEMMA: 2 lachociągi, Murański, Szalony Reporter nazywający innego faceta pedofilem, Polak który napadł na medyka, Majewski xD
HL: Kibol załęcki który chce pobić strażaków do tego kryminalista, alimenciarz, Burnejka który handluje nielegalnymi środkami i kłamie co do ich działania

PRIME: Typ który ma ZARZUTY, z czego ŻADEN nie został udowodniony i sobie siedzi na wolności xD
@Xadrianx00: Przecież to oczywiste, zrobiłbym tak samo. Pójście do Prime to śmierć wizerunkowa, czyli to, na czym im najbardziej zależy. Poza tym, porównanie Nitra do kamerzysty czy tego księcia, to tragiczne porównanie. Nitro federacji przyniesie same zyski, a tamci same straty. Czy go lubisz czy nie, ma prawdopodobnie największe społeczeństwo w polskim internecie, a na pewno jedno z największych. Co do Fagaty, to wyszło to kilka dni przed galą, więc też
@marv0oo: Czyli mam rozumieć, że Kamerzysta jest lepszy od nich wszystkich i zasługuje, aby być w internecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oj wykopki... jesteście idealnym przykładem tego, że internet szybko zapomina.
Czyli mam rozumieć, że Kamerzysta jest lepszy


@Koziom: co jest lepsze czy raczej mniej groźne: typ co sobie nagrał z jakimś lekko opóźnionym typem film jak udaje, ze je gówno. Czy kibol który się napierdziela maczetami z innymi kibolami, bije ludzi za to, że mają szalik w złych kolorach i przez niego gala z targetem pod dzieci została zaatakowana przez obławę kiboli i musieli ją szybciej skończyć? xD

i zasługuje, aby
@marv0oo: No ale Łukasz W. przykładowo też jeździł samochodem pod wpływem narkotyków, za co otrzymał wyrok i sobie nie pojeździ autkiem przez bodajże 2 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym screeny jego obrzydliwych rozmów można bez problemu znaleźć w internecie, a dokładniejsze omówienie samej persony Kamerzysty można obejrzeć u przykładowo Klaunacobaina czy Mandzia, którzy całkiem fajnie to przedstawili. Co do Denisa to akurat mogę się zgodzić,
@CezaryKlementowicz: Bardziej promuje ich Bagieta niż Kamerzysta, który zasięgowo z miesiąc na miesiąc jest coraz mniejszy. Co do Leksia to fakt, że pisał obrzydliwe rzeczy do tych dziewczyn, lecz w jego przypadku udało się udowodnić, że nie jest pedofilem, a w przypadku Wawrzyniaka nie.