Wpis z mikrobloga

@Emill: z jednej strony chodzi o dym ale na otwarte to raczej wpuszczają bez problemów, z drugiej o bezpieczeństwo, przyszedł mi kiedyś gościu na obiekt jak prowadzącym byłem z naładowanym CP w reklamówce z biedronki..

co do kosztów to z normalnej broni taniej a jeśli już masz coś 22lr to nie ma porównania żadnego, no i broń też taniej kupisz
z jednej strony chodzi o dym ale na otwarte to raczej wpuszczają bez problemów, z drugiej o bezpieczeństwo


@wiesiu2: tak właśnie o jedno i drugie chodzi..
dym eliminuje już praktycznie wszystkie zamknięte strzelnice, a z tych otwartych - też słyszałęm, że niektórzy właściciele chcą jakichś dodatkowych kursów, albo w ogóle nie pozwalają bo nie chcą dla paru złotych ryzykować..

więc z tym CP niby wszystko fajnie, ale jednak nie jest fajnie..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emill: nie wiem skąd jesteś ale nigdy nie miałem problemu ze strzelaniem z CP na obiektach a byłem w sporej ilości. Nikt też ode mnie nie wymagał żadnych dodatkowych dokumentów, kursów, wygibasów itd. Garłacz stoi w okolicach 2k, proch zawsze można dostać bez EKB w prezencie (słyszałem że jak na OLX sprzedają kolekcjonerskie puste opakowania po prochu to przy odbiorze osobistym zdarza się że właściciel nie wysypie z nich zawartości. Zdarza
@Waspin: nie mam CP więc nawet nie próbowałem, wiedzę czerpię z tego co czytam na forach i grupach..
jeszcze jakiś czas temu podałbym ci nazwy tych strzelnic..

tak samo z tym prochem na OLX - kiedyś faktycznie fajnie to działało, ale ponoć też się skończyło - nie wiem czy teraz inaczej nazywa się ten proch, ale na OLX nie mogę znaleźć ani jednej oferty..

tak czy inaczej - to zanim kupiłbym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emill: jasne, ja dzwoniłem najpierw i pytałem gdzie mnie przyjmą na strzelanie i czy potrzeba czegoś więcej. Faktycznie na olxie podejrzana posucha. Ostatnio nie korzystałem nie napiszę dlaczego a tu zonk... Ewentualnie zawsze można wycieczkę do Czech zrobić. Gdybyś kiedyś się namyślił a miał pytania jakieś to wal śmiało na prov, chętnie pomogę - jak z każdą rzeczą są pewne aspekty, których u Buraka na filmie nie ma a warto o
tak samo z tym prochem na OLX - kiedyś faktycznie fajnie to działało, ale ponoć też się skończyło - nie wiem czy teraz inaczej nazywa się ten proch, ale na OLX nie mogę znaleźć ani jednej oferty..


@Emill: Policja ogarnela.