Wpis z mikrobloga

@abramek: A dlaczego 24" w tym budżecie? Śmiało możesz w tej cenie znaleźć 27" 2560x1440 na najnowszych IPSach. O panelach 24" 1440p wszyscy zapomnieli, o u2422h nawet się nie wypowiem, bo Dell sprzedaje te rzeczy do biur tylko dlatego, że istnieje legenda o "fantastycznym" Dellu z lat 2000s, która już dawno umarła (Patrz ich ostatnie problemy z jakością produktów, nawet modeli U, który miały być swego rodzaju benchmarkiem)

Monitory 24" 1440p
@Tomaszwro: a co z 27 polecisz? To może pójdę w stronę 27.

S nie uznaje, sparzyłem się. Jak będzie drogo, to wole w tym miesiącu kupić jeden, a za miesiąc drugi. Musi być dobrze :)
@abramek: Między S oraz P nie ma żadnej różnicy nie licząc portów. Dell od dawna zszedł z tego, że P oznaczało "Profesjonaly". Seria "P" oznacza "Produktywność" źródło: https://www.dell.com/en-us/lp/dell-p-series-monitors

Między modelem P2422, a S2421H jedyna różnica to taka, że S będzie miało gorszą podstawę i posiada podstawowy zestaw łączy 2x hdmi + Audio, a seria P ma HDMI / DP / VGA / USB / Audio. Panele użyte w środku są takie
@abramek: To niestety nie jestem w stanie nic polecić :( Będę się źle czuł mówiąc, abyś kupił X tylko dla podstawy wiedząc, że właśnie wyrzucasz 50% pieniędzy do toalety, nie ma nic lepszego na rynku niż dobre ramię pokroju https://www.arctic.de/en/Z2-Pro-Gen-3/AEMNT00050A, albo nawet zwykłego Art L (RAMART L-02) a wyjdzie nieporównywalnie taniej od dopłaty do serii P Della.

Ja bym brał 2x S2721D i dobre ramię i nic innego w tej cenie
@abramek: bierz ramię na sprężynie gazowej, nie wrócisz już do podstawek. Masz więcej miejsca i opcji ułożenia monitorów.
Jeżeli komputer z którego korzystasz pozwoli to weź coś z np. 120hz i więcej, przynajmniej się pracuje.
@abramek: są uchwyty do przyczepienia do biurka, gdy przykręcisz do ściany to masz problemy gdybyś chciał zmienić ich położenie bardziej niż pozwala ramię, a gdy masz do biurka to odkręcasz i przenosisz.
Mam uchwyty od NB i nie narzekam, nic mi jeszcze nie spadło i nie musiałem ponownie regulować siły udźwigu.

Tylko upewnij się że monitor wspiera uchwyty VESA tak jak ramię.