Wpis z mikrobloga

@Szemiques: Oj tak pamiętam że jak wysiadłem na dworcu w Rzeszowie kilka lat temu to byłem przestraszony bo myślałem że pomyliłem kierunki. Autentycznie nie mogłem uwierzyć że tak może wyglądać dworzec dużego regionalnego miasta. A później wcale nie było wiele lepiej. Nie wiem czy od tamtej pory się coś zmieniło ale liczę że chociaż postawili jakieś wiaty bo nigdzie indziej na dworcu nie padało mi na głowę xd
@l3chu: z ostatnich lat to chociażby kantoria, w końcu dobiegający końca most na Dunajcu, nowe hale w rejonie tamelu (wraz z nieskończenie lepsza drogą w stosunku do tego co tam było wcześniej) tłocznia solankowa na górze Marcina i kilka bardzo ładnie oddanych kamienic. To tak tylko z glowy. Pewnie znalazło by się sporo więcej
@jamajskikanion most na Dunajcu to nie miasto tylko powiat, hale w rejonie tamelu? To przedsiębiorcy prywatni, no ale ok powiedzmy że chcą inwestować w mieście, kamienice też remontują ich właściciele a nie miasto(miejska była obok teatru i faktycznie ja wyremontowali chociaż z problemami), teznia solankowa to osiągnięcie na miarę tego miasta, poważnych spraw jak wschodnia obwodnica czy dworzec w miejscu dworca a nie w miejscu gdzie nikomu nie jest po drodze nie