Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blubry: to zależy, ma swoje plusy i minusy. Zależy jeszcze w czym dokładnie użyte bo teraz często automatycznie są nadawane nazwy klas z jakimś unikatowym ID.
@Rst00: słucham kursu samuraja programowania (dostałem za free) i trochę mnie nuży słuchanie tego. Mówi też, że jak się używa bema to bez id w kodzie. No ale mam pytanie: Jak chcę zrobić stronę w Bootstrapie, to ta taktyka nazewnictwa jest niemożliwa, czy to nie jest trochę bez sensu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@blubry: chyba gorszego mentora nie mogłeś wybrać ( ͡° ͜ʖ ͡°) pisząc o ID miałem na myśli hash który często już teraz pewne narzędzia (np. do webpacka) dodają automatycznie do nazwy klasy więc produkcyjnie i tak to będzie wyglądało inaczej. Jak chcesz zrobić stronę w Bootstrapie to nic nie stoi na przeszkodzie żeby używać BEM. Po prostu używasz Bootstrapowe klasy i do tego swojego które nazywasz jak
@blubry: to z nim jest nie tak, że najczęściej gada głupoty i pisze słabej jakości kod. Oglądałem kiedyś jego materiały (po prostu z ciekawości włączyłem) i to jakie on bzdury w tym JSie opowiadał, jak nazywał zmienne itd. to były same anty-patterny. Z innymi kursami pewnie jest podobnie i jak chcesz się czegoś konkretnie i dobrze nauczyć to są od tego inne kanały (niestety lub stety anglojęzyczne) np. Academind, WebDevSimplified itd.