Wpis z mikrobloga

@Sweet-Jesus: ja #!$%@? :( mialem jechac w marcu do prypeci ale przez wojne nic z tego nie wyszlo... wyglada na to ze juz nigdy nie pojade na eksploracje w taki sposob jak chcialem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kuhwa: To podobnie jak ja. Miałem rozpisaną grupę na początku marca no i ruscy musieli namieszać. Strefa będzie ponownie otwarta na ruch turystyczny ale swobodę poruszania się ograniczą jeszcze bardziej.
@Aquamen: Przekażę to Krystianowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@brajanek95: W takiej sytuacji ktoś z administracji oznaczy daną lokacje znaczkiem "uwaga miny". Sprzątać nie będą, dzikie psy i wilki zrobią swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja osobiście byłem delikatnie mówiąc obsrany jak wchodziłem w głęboką trawę stadionu czy do budynku basenu Lazurowego. Zwłaszcza jak babka z administracji powiedziała nam, że te miejsca nie
@Sweet-Jesus: Osobiście średnio mnie Prypeć obchodzi, ale bardzo nie chciałbym wylecieć gdzieś Usowie albo Tłustym Lesie. :/
Czy nawet głupim Kopaczi, meh.

Jak przewodnicy ze strony Ukr patrzą na ponowne otwarcie strefy?
@markedone: Niestety cholera ruska wie gdzie są jeszcze te wybuchowe niespodzianki pozostawione.

Nasi znajomi chcieliby wrócić do pracy i oprowadzania turystów nawet w wariancie prowadzenia dosłownie za rączkę po wyznaczonych trasach. Administracja również by chciała wznowić turystykę w Zonie ale dopóki tam siedzi wojsko to żaden turysta nie wjedzie.