Wpis z mikrobloga

@kaktusx22: ciekawi mnie ten P-Ń, logistycznie lepiej mi leży z lokalizacją niż tłuc się znowu ponad 300km na zawody do Malborka i cisnąć po tym bruku. Widzę kolega to zamożny, prawie same imprezy spod szyldu IM ( ͜͡ʖ ͡€)
@futrzakos: Zobaczymy, T1 i T2 są oddalone od siebie o jakieś 15 km, ale mają rzeczy z T1 przywieźć na końcu. Start 1/2 jest o 9:30 (dziwna godzina), wyznaje jedynie 6:00. Z parkingiem pewnie słabo, więc wpisany jest pociąg jakiś xd. Pff, 300 km jeździłbym rowerem, z małopolski mam wszędzie daleko. Ten sezon na bogato, faktycznie xD. Co zaoszczędziłem na kołach z aliexpres, to moje ( ͡° ͜ʖ ͡
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Kupiłem je rok temu, to w sumie jest odpowiednik Polskiego no limited, tylko piasty są inne. Wtedy kosztowały coś 1100 zł. Generalnie mega polecam, objechały ze mną x3 IM, i 1/2 IM + sobotnie rozjazdy. Po górach głównie trenuje, więc nie mają lekko na zjazdach. Zero problemów. Jak masz lepszy rower, to bym celował w coś droższego, tak w okolicach 2 - 2,5k za komplet. Klocki pitstopy warto kupić do