Wpis z mikrobloga

Mirki,
Jest jakaś apka z mapami na której można widzieć jednocześnie wszystkie swoje zaplanowane trasy?
Chce sobie zaplanować ok 7-8 tras po Bieszczadach i chciałabym je widzieć jednocześnie na mapie. Nie widzę takiej opcji ani na mapy.cz ani na mapa turystyczna.

W google maps udało mi się dodać różne warstwy, nadać im kolory i właśnie o to mi chodzi. Tyle że tam jest ograniczona ilość tych warstw GPS.

#turystyka #gory #trekking
  • 15
  • Odpowiedz
Locus map. Pod hike, rower, skitury itp. Niestety płatna, ale warta ceny.


@Jare_K: ściągnęłam 4 bez płatności i bez premium chyba ta opcja działa. Na razie sprawdziłam na dwóch szlakach, zobaczę jak zaimportuje wszystkie:)
  • Odpowiedz
@krotka_pilka: Mirku, co tam ciekawego masz w planach w Bieszczadach? We wrześniu wybieram się tam na urlop () i bardzo chętnie przygarnę jakieś polecenia, bo jadę z drugiego końca Polski i nie mam za bardzo obcykanych tych rewirów.
  • Odpowiedz
@krotka_pilka: dziękuwa, obejrzę sobie w domu. Ja w zeszłym roku byłam dosłownie na mini-długi weekend, stanowczo za krótko. W tym roku wracam na tydzień. () Kiedy się wybierasz? Niedługo będę w końcu siadać do konkretnego planowania i obczajania polecajek od znajomych, możemy sobie zrobić wymianę info. :)
  • Odpowiedz
Będę o 9ego września. W tym momencie mam jedynie obawy o dostępność busów, bo mam kilka tras gdzie chciałabym z nich skorzystać. Znasz jakieś strony z informacją jak jeżdżą i o której?
Ja nic konkret nie znalazłam.
Np z Smerek do Brzegi górne. Niby czytam że tam jeżdżą ale nie znalazłam strony z konkretami. No chyba że to jest tak że przychodzisz, coś stoi na parkingu i się dogadujesz dopiero.
  • Odpowiedz
@krotka_pilka: Tak to mniej więcej wygląda, dobrze mieć kilka osób, bo tak to krzyczą za te kilka kilometrów sporo kasy, w zeszłym roku niestety sporo przez to ulicami przechodziliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
40-60 od głowy chcieli to jednak było w zeszłym roku przy zdecydowanie niższym koszcie paliwa, wiem natomiast, że jakby się zebrało parę osób to poprostu brał w zasadzie tyle samo nominalnie bądź lekko więcej także najwyraźniej im zależało, żeby chociaż za tą stówkę przejazd zrobić w 2 strony :) ale idzie wszystko przejść pieszo przy drodze, bo ludzi niedużo jezdzi tylko też wtedy trzeba wziąć pod uwagę przy planowaniu trasy, ciężko po
  • Odpowiedz
Z Ustrzyk górnych jest fajna bazą wypadowa i na weekend można super trasy porobić jak nie dłużej, fajne pętelki są w zależności od możliwości kondycyjnych
  • Odpowiedz