Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy chłopak z trądzikiem młodzieńczym ma szansę na normalny związek? Wszystkie dziewczyny dookoła mają makijaż i mogą zakryć swoje niedoskonałości przez to traktują chłopaków "z góry".
Ja dbam o siebie, zdrowo się odżywiam ale trądzik mam, lekki ale mimo wszystko mam i bardzo mi to przeszkadza w nawiązywaniu nowych relacji ze względu na mój wygląd. Jakieś rady?
#rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630b73a1e1ffb3d8a8a62be0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 16
GordonGoner: 2 stówki które wydasz na dermatologa zwrócą Ci się jak będziesz mógł zabierać dziewczyny na spacery a nie do knajpy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie Ci samo przejdzie. Najbardziej pryszczaty dzieciak jakiego widziałem był uzależniony od energetyków. Jak Mama Ci daje na obiad taniego kurczaka ze sterydami (dziwny zapach w moczu po posiłku) to olej pryszcze, będziesz wzrostakiem i jeszcze poruchasz xD Tylko ważne żeby tego
dermatolog lub ciepły mocz


@moll: nigdy się tym nie interesowałem bo nie miałem trądziku.

No, ale ciebie o szeptuszostwo to nie podejrzewałem. ()
@Emkacf: ale wiesz, że to inne stężenie i kosmetyki z mocznikiem mają też inne składniki, które nie dają takiego efektu jak stosowanie czystego moczu? ( ͡ ͜ʖ ͡)
TroskliwaPłaszczka: Dermatolog a przede wszystkim to pielęgnacja. Mycie twarzy żelem przeznaczonym do skory trądzikowej a nie tylko wodą bo woda sebum nie zmyje, rano krem z filtrem - to że nie ma słońca czy ze jest zima nie ma znaczenia, filtr musi być, a na noc podwójne umycie twarzy i krem na trądzik.
Rano - żel oczyszczający Cerave, krem z filtrem Iwostin Solecrin Purritin spf 50
Na noc - podwójne mycie