Wpis z mikrobloga

To jest prosze państwa najlepsza kobieta swiata dla anonka jak ja. Zawsze sobie puszczam jej teledyski jak mi smutno, patrze na jej piękne policzki, zgrabny nosek, i nóżki, w myślach oblewam ją swoją miłością po stokroć, mój biały słony lukier spływa po jej uroczej buzi. Wyobrażam jak razem robimy wypieki i wygłupiamy się, dokazujemy. Jak jedzonko w piekarniku to zaczynam gładzić jej piękne pośladki, mój palec grzebalec wchodzi między nie i zatacza kółeczka na jej czekoladowej mufince rozkoszy którą zaraz będę wyjadać. Potem ona szpilkami ugniata mi mojego pączka, mój brzuszek okrągluszek, taki zabieg robi mi moją laseczke cynamonową hehe twardą tak że mógłbym krzywdę zrobić. Ale ja nigdy bym nie skrzywdził mojej malutkiej marie, mojej pączusi bączurusi mojej śmietanki na waflu mojego życia. Potem jak kończe te chore wizualizacje to siedze w kącie z mokrym drongalem i czasem nawet płacze, wiem że jestem nienromalny, ale nie zabierajcie mi tego, nie zabierajcie mi mojej księżniczki, bo nigdzie lepszej nie znajde
#przegryw
#pdk
#pieklomezczyzn
#blackpill
#wykop
#milosc
#zwiazki
#chwalesie
#marie
Frygus96 - To jest prosze państwa najlepsza kobieta swiata dla anonka jak ja. Zawsze ...

źródło: comment_16615904777NSSDhTgelM15Qfo6jduOa.jpg

Pobierz
  • 5