Wpis z mikrobloga

@zajete1: nie koniecznie, miałeś kiedyś Amstaffa? Są co prawda trudnymi psami ale napewno nie groźnymi same z siebie. Przez to że są serio wyzwaniem do ułożenia dużo ludzi je bije albo na nie krzyczy.

Jak mój jest z większością ludzi potulny to problemem jest ojciec. Nie ma nerwów na tak wymagające zwierzę i poprostu bije, krzyczy albo uwiązuje i zakłada kaganiec a tłumaczenie że czyni to psa nieufnym i agresywnym wobec
Pobierz
źródło: comment_1661590504wcJ27bDLDe0XL3JQzl27oW.jpg
@Chehu: i to jest ich przekleństwo bo patola je uwielbia
@zajete1: nie podobają mi się te psy ale to co piszesz to masz rację. To jest pokłosie tego jak się kupuje psa ze względu na wygląd a nie myśli się o wychowaniu. Ja się wychowałem w domu z Dobermanem i żyje. Masz rację i się z Tobą zgadzam.
@Walnij_Kielona: Śmieszki śmieszkami, większość komentarzy dotyczy psów, ale tak szczerze to bardzo często obserwuję ludzi, którzy w ogóle nie wychowują swoich dzieci. Mało tego pamiętam, że jak byłam dzieckiem to prócz rodziców na moje zachowanie mieli wszyscy z mojego otoczenia. Teraz nie dość rodzice często nie reagują na zachowanie dzieci, to jak ktoś zwróci uwagę ich dziecku zamiast się zreflektować reagują agresją.
@bombelaz: Nie raz ma okazję i się dobrze zachwouje, z dzieciakami się bawi i nie ma problemu. Może te mniejsze to i trzeba pilnować bo może przypadkiem przewrócić ale starsze tak z 7+ to samemu bym zostawił nawet i nie bał bym się.
Problem jest taki, że obie rasy są zazwyczaj kupowane przez sebów w ortalionowym dresie.


@DziobakApokalipsy_: Bo nikt #!$%@? normalny nie kupuje dla siebie mięśni na nogach z uściskiem szczęki kilku ton. Na #!$%@? komu takie pies? Oczywiście że tylko patologia potrzebuje takie bydle, normalni ludzie biorą blabladory czy inne jamniki, a nie trudnych do ułożenia morderców.
Śmieszki śmieszkami, większość komentarzy dotyczy psów, ale tak szczerze to bardzo często obserwuję ludzi, którzy w ogóle nie wychowują swoich dzieci. Mało tego pamiętam, że jak byłam dzieckiem to prócz rodziców na moje zachowanie mieli wszyscy z mojego otoczenia. Teraz nie dość rodzice często nie reagują na zachowanie dzieci, to jak ktoś zwróci uwagę ich dziecku zamiast się zreflektować reagują agresją.


@Krasnalica: Ja właśnie zauważam taki wg mnie problem, ze ludzie