Wpis z mikrobloga

Po wielu latach #!$%@? się z szambem, tzn moim uzębieniem, przyszedł czas na ogarnięcie tego raz a porządnie. W tym celu dobry pan Holandia i Niemcy oddały mi część swojego bogactwa które teraz na to zamierzam przeznaczyć.

Myślę o wywaleniu wszystkiego i wstawieniu kompletu implantów na górnej jak i dolnej szczęce.
Sprawa taka że nie chcę na to wywalać jakichś #!$%@? kwot przez co myślałem o zrobieniu tego w Turcji czy innej Ukrainie i tu pytanie.
Ma ktoś może doświadczenie w takim zabiegu? Ktoś zna kogoś kto coś słyszał a może sam był i może polecić jakieś kliniki albo udzielić jakichś dobrych rad?
Generalnie się nie spieszy, mam czas, więc wpierw na pewno zrobię porządny research miejsc, ludzi kwot i tak dalej nim podejmę jakąkolwiek decyzje.

Edit. Niestety jestem upośledzony i nie sprawdziłem przed opublikowaniem jak poprawnie dodać zdjęcie do postu.
#zeby #turcja #ukraina #implanty
BlackControl - Po wielu latach #!$%@? się z szambem, tzn moim uzębieniem, przyszedł c...

źródło: comment_16615254014Q5gqYFQuFj5ftbOYgA7HW.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@arais_siara: Wiesz co, to co mam jest po prostu bardzo słabe i nie ma miesiąca żeby coś z nich nie odpadło. Mam je po matce która przed 30 miała dwie protezy sztuczne no i mi się też to szykuje, gdzie babci z jej strony też coś takiego się działo, genów nie oszukam.
Myślałem nad innymi opcjami ale mam dosyć #!$%@? się z nimi, już dosyć się nalatałem po prywatnych dentystach, wystarczająco
  • Odpowiedz
@BlackControl: Nie wiem czy to dobry trop, ale jak Ci się nie śpieszy to może się rozejrzyj czy w jakiś Czechach czy innym Luksemburgu nie zrobią Ci tego w ramach tzw. "medycyny estetycznej" na ichniejszy NFZ w zamian za opłacanie składek przez kilka miesięcy lub ewentualnie z niewielką dopłatą.
edit: Tak, wiem że to cebularstwo, ale czego się nie robi dla zdrowia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ciekawe, o tym nie pomyślałem.
Tylko raczej am przeświadczenie że takie usługi na zachodzie to to jednak inny rząd wielkości wydatków ale poszperam, może akurat.
  • Odpowiedz