Wpis z mikrobloga

@KondProsty: posmiałem się ale tu nie chodzi o zaslugi i zmęczenie tylko o ciało, które się starzeje i którego użytkowanie w podeszłym wieku jest koszmarem. też bym chciał, żeby mi ktos ustapił miejsca jeśli dożyję 70 i każdy ruch będzie wymagał ode mnie wysiłku jak na zawodach
@KondProsty: nie tylko oni. To byl stan zagrożenia epidemiologicznego (nieformalny niestety). Bardzo odpowiedzialnie jesli tak robili.

Co to ma do autobusow w ogole? Dlaczego mam byc nieaktywny w godzinacg szczytu? Czlowiek stary to juz musi przed telewizorem siedsiec tylko i do lekarza wychodzic? Moze bede wracal z jakiegos kolka szachowego albo uniwersytetu 3 wieku. Albo kurde z dzialki o 16. Mam nie wracac bo ludzie z roboty jadą?
no najlepsze są te stare #!$%@? co albo siedzą z zakupami obok, albo siadają tak, że miejsce od okna jest niedostępne, a jak się spytasz, czy wolne to nie słyszą i #!$%@? xD


@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: Ja jako chłop ćwiczący na siłowni, mający prawie 190 i 105 kg wagi, zawsze wybieram te miejsce przy oknie. Żadnego pytania czy wolne, tylko przepraszam i tam rozsiadam się jak król xD